"Rolnicy. Podlasie" -decyzja
kadr z programu "Rolnicy. Podlasie"
Autor Aneta Wasilewska - 4 Stycznia 2021

Wystarczyła jedna decyzja ws. "Rolnicy. Podlasie". Fani dali upust swoim emocjom

Gdy w mediach społecznościowych pojawiło się potwierdzenie decyzji ws. programu "Rolnicy. Podlasie", fani natychmiast zareagowali. Pojawiło się wiele komentarzy, a w nich pytania. Widzowie już nie mogą się doczekać jednego.

Program "Rolnicy. Podlasie" zyskuje coraz większą popularność wśród widzów. Fani programu do tej pory na bieżąco, każdej niedzieli mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Jednak, jak wiadomo, niedawno zakończyła się emisja kolejnego sezonu programu, a stacja, widząc zainteresowanie widzów, zdecydowała się na ważną decyzję.

Decyzja ws. programu "Rolnicy. Podlasie"

W związku z tym, że sezon drugi programu "Rolnicy. Podlasie" dobiegł już końca, stacja zdecydowała się na umilenie czasu fanom, emitując powtórki.

- Gotowi na powtórki drugiego sezonu #RolnicyPodlasie? Ruszamy o 19:15 w Telewizji #FokusTV! - napisano na Facebooku stacji.

Decyzja jednak nie przypadła do gustu widzom.

Wzrasta podatek od psa. Pod pewnym warunkiem rolnicy mogą uniknąć opłatyWzrasta podatek od psa. Pod pewnym warunkiem rolnicy mogą uniknąć opłatyCzytaj dalej

- Za powtórki dziekuję - napisała jedna z internautek.

- Jakie powtórki no jaja se robicie.... Nowy sezon po co place abonament, żeby kewina oglądać 17 raz z kolei co święta. Zalosne - (pis. oryg.) dodała kolejna osoba.

Fani programu już nie mogą doczekać się nowego sezonu

Widzowie zdecydowanie bardziej chcą wiedzieć, kiedy telewizja Fokus TV zdecyduje się na emisję nowych odcinków uwielbianego programu.

- Nie chcemy powtórek chcemy 3 sezon!!! Kiedy bede ??!!- (pis. oryg.) pojawiło się pod postem.

- Ja jestem gotowy na 3 sezon tylko czy będzie ? - dodała kolejna osoba.

- Czekam na nową serię - zaznaczył internauta.

Jak widać program "Rolnicy. Podlasie" cieszy się coraz większą popularnością. Stacja Fokus TV nie ogłosiła jeszcze oficjalnie, czy powstanie kolejny sezon i ewentualnie, kiedy będzie można go obejrzeć.

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł