Rolnicy Podlasie - Agrounia
Facebook/Agrounia
Autor Aneta Wasilewska - 5 Lutego 2021

Michał Kołodziejczak zawitał u Gienka i Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie"

Tym razem uczestnicy programu "Rolnicy. Podlasie" doczekali się odwiedzin Michała Kołodziejczaka. Lider Agrounii pojawił się w Plutyczach, ku wielkiej radości rolników. Jak wiadomo, Andrzej od dawna z sympatią wypowiadał się nie tylko o Agrounii, ale i o jej liderze, który "nie miesza się w politykę".

O niesamowitych odwiedzinach internauci mogli dowiedzieć się z Facebooka Agrounii.

- AGROunia z pełnym poparciem od rolników. Podlasia! Andrzej i Gienek z Plutycz to niesamowici rolnicy. Po pierwsze bardzo skromni, po drugie gościnni. Nie da się opisać słowami, jak bardzo kochają zwierzęta, które hodują - to się czuje! - podkreślono.

Rolnik chciał odszkodowania za słupy. Interweniowała policja, Rolnik chciał odszkodowania za słupy. Interweniowała policja, "Wyłem z bólu"Czytaj dalej

Kołodziejczak w Plutyczach

- I to powitanie Andrzeja: oooo! Takich gości to my jeszcze nie mieliśmy! AGROunia!- napisano.

- Andrzej i Gienek to niesamowici ludzie! Naprawdę niesamowici!! - dodał Michał Kołodziejczak, udostępniając post Agrounii.

W mediach społecznościowych pojawiły się także zdjęcia, uśmiechniętych od ucha do ucha Gienka, Andrzeja i lidera Agrounii. Warto przypomnieć, że Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie" niejednokrotnie mówił o sympatii wobec organizacji, na której czele stoi Michał Kołodziejczak.

Andrzej w ciepłych słowach wypowiadał się także o samym liderze Agrounii, który "nie miesza się w politykę", o czym więcej można przeczytać >tutaj<.

Mieszane uczucia internautów

Oczywiście informacja o odwiedzinach lidera Agrounii w szybkim tempie wywołała wiele komentarzy i reakcji. W większości internauci byli zachwyceni spotkaniem.

- Spotkało się Trzech obecnie najpopularniejszych rolników w Polsce - napisał jeden z internautów.

- Ło panie spotkanie na szczycie tego bym się nie spodziewał - dodał kolejny.

Jednak odwiedziny wzbudziły także negatywne emocje, internauci wskazywali na problemy, które mogą się namarzać w związku z wizytą. Niedawno o swoich problemach z policją otwarcie mówił Andrzej, o czym wspominaliśmy >tutaj<.

- Agrounia chce się wybić teraz na uczciwych ludziach, mało im donosów zaraz ludzie ich zjedzą całkiem - napisał internauta.

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

fot. Facebook Agrounia, Michał Kołodziejczak

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook

Następny artykuł