Rolnicy. Podlasie - apel do fanów
Gienek i Andrzej/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 6 Stycznia 2021

Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zaapelowali do fanów. Nastał ważny czas dla rolników

Rolnicy z Pultycz, którzy zyskali rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Rolnicy. Podlasie" zwrócili się do fanów z ważnym apelem. Słowa zamieszczone w mediach społecznościowych pojawiły się w ważnym dla rolników czasie.

Program "Rolnicy. Podlasie" okazał się strzałem w dziesiątkę, zbierając przed telewizorami grono wiernych fanów. Jedynymi z ulubionych bohaterów produkcji stali się bez wątpienia Gienek i Andrzej z Pultycz, którzy w ważnym dla nich czasie zwrócili się do fanów z prośbą.

Świąteczny czas u Gienka i Andrzeja

Fani programu "Rolnicy. Podlasie" świąteczne życzenia od Gienka i Andrzeja otrzymali w grudniu, o czym pisaliśmy >tutaj<.

Wtedy też rolnicy z Pultycz zaznaczyli, że obchodzą święta w innym terminie.

- Jak już wiecie, jesteśmy wiary prawosławnej i według kalendarza juliańskiego jutro 6 stycznia obchodzimy Wigilię i Święta Bożego Narodzenia 7 i 8 stycznia - napisali rolnicy do swoich fanów.

Rolnik nie straci wszystkich pieniędzy. Znalazł się chętny na nieidealne burakiRolnik nie straci wszystkich pieniędzy. Znalazł się chętny na nieidealne burakiCzytaj dalej

Apel do fanów programu "Rolnicy. Podlasie"

Z racji tego, że jest to bardzo ważny czas dla rolników, zwrócili się z apelem do fanów.

- Drodzy Fani i Turyści prosimy o uszanowanie tego czasu, chcemy go spędzić z najbliższymi. Razem z tatą bardzo dziękujemy darczyńcom za paczki świąteczne za niespodzianki i życzenia. Jest nam bardzo miło. Wszystkiego Dobrego na Nowy Rok.
Święta to szczególny czas - napisał Andrzej.

Pod apelem do fanów pojawiły się zdjęcia, na których widać niespodzianki od darczyńców.

Pod najnowszym postem pojawiło się wiele życzeń od fanów dla rolników.

Rolnicy. Podlasie

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł