Rolnicy. Podlasie - ciężkie chwile
kadr z programu "Rolnicy. Podlasie"
Autor Aneta Wasilewska - 6 Listopada 2020

Walka o życie w "Rolnicy. Podlasie". Gienio i Andrzej przeżyli dramatyczne chwile

Ciężkie chwile w programie "Rolnicy. Podlasie". Widzowie na własne oczy będą mogli zobaczyć, jak ulubieni bohaterowie walczą o życie.

"Rolnicy. Podlasie" przyciągają przed ekrany telewizorów coraz większą widownię, która nie może doczekać się, by zobaczyć, jak potoczą się ich losy. Nim na antenie FOKUS TV pojawi się nowy odcinek lubianego programu, to w sieci zamieszczone zostało krótkie nagranie, w którym zdradzone zostało, co wydarzy się w niedzielnym odcinku. Niestety, Andrzej i Gienio przeżyją ciężkie chwile.

Romans za kulisami Romans za kulisami "Rolnik szuka żony"? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVPCzytaj dalej

Dramatyczne chwile w programie "Rolnicy. Podlasie"

Niestety, widzowie "Rolnicy. Podlasie" muszą przygotować się na naprawę przykre chwile na ekranie telewizorów. Już w najbliższym odcinku zobaczyć będzie można, jaka fatalnie zacznie się dzień dla Gienia i Andrzeja. Okazuje się, że niespodziewanie padnie jedna z ich najlepszych krów, która niedawno wydała na świat cielaka.

Rolnicy za wszelką cenę będą starali się znaleźć matkę zastępczą dla cielaka. Mają mało czasu, wiedzą, że jeśli szybko nie znajdą nowej mamy dla zwierzaka, cielak nie przeżyje.

Po dramatycznych chwilach, do których dojdzie rano, po południu rolnicy zdecydują się na urządzenie wielkiego sprzątania. Widzowie na własne oczy będą mogli zobaczyć, jak Gienio i Andrzej korzystają z niezapomnianego hitu PRL, pralki Frani.

Fani "Rolnicy. Podlasie" będą mieli szansę zobaczyć także, jak idą prace porządkowe na gospodarstwie Agnieszki i Jarka, którzy zajmą się sprzątaniem obory. Gdy praca będzie trwała w najlepsze, nagle jedna z ich krów, wyrwie się na wolność, a rolnicy w te pędy pobiegną za uciekinierką.

Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z "Rolnicy. Podlasie". Nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Ciężki praca także u Tomka z "Rolnicy. Podlasie"

Nie mniej problematycznie będzie na gospodarstwie Tomka w Pokaniewie. Rolnik będzie montował olbrzymi zbiornik na mleko. Nowoczesna technologia sprawi, że rolnik będzie mógł bardziej efektywnie kontrolować jakość mleka.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Tak mieszka biskup na wsi: 21 hektarów i pałac za kilka milionów. Relacja rolnika
2. Dokładnie 5 grudnia wejdzie w życie długo wyczekiwany projekt. Kierowcy mają powody do radości
3. Od stycznia nowa opłata dla 38 milionów Polaków. Nadchodzi fala niezadowolenia

A co w tym czasie będzie robiła Monika? Otóż razem z koleżankami z Koła Gospodyń Wiejskich zajmą się szykowaniem elementów, które złączone w całość, stworzą niebywały wieniec dożynkowy. Panie pierwszy raz zabrały się za taką pracę, ale jak będzie można zobaczyć, efekty przejdą ich najśmielsze oczekiwania.

Poniżej zamieszczamy nagranie z krótkiej zapowiedzi tego, co już w niedzielę będą mogli zobaczyć fani programu "Rolnicy. Podlasie".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smakowite śniadanie w parę chwil, maślane drożdżówki jak u babci. Posypane kruszonką i niesamowicie pyszne
  2. Owczarek własnym ciałem bronił pana przed włamywaczami. Zapłacił wysoką cenę
  3. Wyszła na pole i dokonała przerażającego odkrycia. Policja natychmiast zajęła się sprawą
  4. Ostateczny dowód w sprawie? Fani "Rolnik szuka żony" już nie mają wątpliwości, jak zakończył się program
  5. Chociaż jest najmniejszy w całej rodzinie, ma szansę zawojować cały rynek. Ukraińcy zaprezentowali nowy ciągnik
  6. Seweryn z “Rolnik szuka żony” zdradził poważne zamiary wobec swojej wybranki. Padły osobiste słowa w kierunku Marleny
  7. Kot wrócił do domu z kartką przypiętą do obróżki. Właściciel zdębiał, gdy ją przeczytał

Następny artykuł