Rolnicy Podlasie - problemy
Gienek i Andrzej/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 6 Grudnia 2020

Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" z niemałymi problemami. Wszystko przez awarię

Widzowie programu "Rolnicy. Podlasie", jak każdego tygodnia w niedzielę o godzinie 20.00 zobaczyć będą mogli, co wydarzyło się w życiu ich ulubionych uczestników. W najnowszym odcinku Gienek i Andrzej będą mieli niemałe problemy podczas pracy na polu. Dojdzie do awarii, która będzie mogła pokrzyżować im wszystkie plany.

"Rolnicy. Podlasie" to jeden z programów, które wzbudzają wielkie zainteresowanie wśród widzów, którzy co tydzień mogą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów na antenie Fokus TV.

Jak co niedzielę, dziś o 20:00 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Tym razem widzowie programu "Rolnicy. Podlasie" muszą się przygotować na niemałe problemy w życiu Gienka i Andrzeja z Pultycz. Co tam się wydarzy?

Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" z niemałymi problemami

W najnowszym odcinku "Rolnicy. Podlasie" ukazane zostanie, jak dużo pracy jest przed bohaterami programu. Gienek i Andrzej staną przed ciężkim zadaniem.

Na ojca i syna czekają już kostki słomy, które będą miały być przetransportowane do gospodarstwa Emilki. To właśnie wtedy na polu dojdzie do awarii, która może pokrzyżować plany rolników z Pultycz.

Ciężka praca u Bogdana

Pracy nie będzie brakować także w gospodarstwie Bogdana. Rolnik i cała jego rodzina mają wykopki. Nie będzie przy tym brakowało głośnych dzieci Bogdana, które jak zauważają fani programu "Rolnicy. Podlasie" są wyjątkowo hałaśliwe.

- To jest pierwszy dzień zbierania ziemniaków w tym roku - mówi w zapowiedzi do dzisiejszego odcinka Bogdan.

Jednak, gdy ciężka praca się zakończy, wszyscy będą spędzali razem czas przy ognisku. Po zakończeniu zmagań na polu Bogdan będzie się zastanawiać nad strzyżeniem.

Widzowie programu "Rolnicy. Podlasie" będą mogli zobaczyć także, jak Agnieszka i Jarek w swoim gospodarstwie wprowadzają prawdziwą rewolucję technologiczną, dzięki której chcą zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Ich celem jest także większa troska o środowisko.

Zapowiedź dzisiejszego odcinka programu "Rolnicy. Podlasie" zamieszczamy poniżej.

Wypłata pomocy covidowej rozpoczęta. Wiemy, do kiedy pieniądze pojawią się na kontach rolnikówWypłata pomocy covidowej rozpoczęta. Wiemy, do kiedy pieniądze pojawią się na kontach rolnikówCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: Bielskeu

Następny artykuł