Rolnicy Podlasie - pomoc
Gienek i Andrzej/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 10 Stycznia 2021

Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zwrócili się do fanów. Liczy się każda pomoc

Jedni z ulubionych bohaterów programu "Rolnicy. Podlasie" zwrócili się do swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak się okazuje Gienek i Andrzej włączyli się w pomoc dla małej Celinki.

Gienek i Andrzej z Plutycz, którzy od wystąpienia w programie "Rolnicy. Podlasie" jeszcze niedawno zwracali się do swoich fanów w ważny dla nich czas, teraz przyszła chwila na to, by włączyć się w pomoc dla małej dziewczynki. W jej sytuacji liczy się każda forma pomocy.

Gienek i Andrzej proszą o pomoc dla Celinki

Na facebookowej stronie Gienka i Andrzeja pojawił się apel do fanów, by wspierać zbiórkę na rzecz małej Celinki.

- Mała wojowniczka potrzebuje naszego wsparcia. Udostępnijcie, wesprzyjcie lub napiszcie w komentarzu pozdrowienia, żeby Celinka wiedziała, że ma w nas wsparcie - napisali w mediach społecznościowych.

Oczywiście fani nie zawiedli. Post jest komentowany i udostępniany. Widzowie "Rolnicy. Podlasie" włączają się także w pomoc chorej dziewczynce.

Andrzej i Gienek z Andrzej i Gienek z "Rolnicy. Podlasie" pokazali, jak spędzają zimę. Wspaniałe słowa fanówCzytaj dalej

- Kasa wypłacona, na pewno uda się zebrać resztę dla tego Aniołka - napisała jedna z internautek.

Mała Celnika walczy o życie

Celina Andrzejewska ma 11 miesięcy i cierpi na SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Na portalu siepomaga prowadzona jest zbiórka dla dziewczynki, do której wspierania zachęcają Gienek i Andrzej.

- Terapia genowa to ratunek dla Celinki. Podaje się ją tylko raz i zatrzymuje ona postęp SMA. Niestety jej cena jest kolosalna – wciąż brakuje nam ponad 4 mln zł! Błagamy Cię o pomoc, o ratunek, o życie - napisali rodzice małej dziewczynki.

Na ten moment na leczenie dziewczynki zebrano 5 869 666 zł, a potrzeba jeszcze 3 378 385 zł.

Zbiórka na leczenie Celinki znajduje się >tutaj<.

Rolnicy. Podlasie

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł