Rolnicy. Podlasie - zmiany
Gienek i Andrzej/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 13 Grudnia 2020

"Rolnicy. Podlasie": wielkie zmiany u Gienka i Andrzeja. Walka z czasem trwa

Fani programu "Rolnicy. Podlasie" już za kilka godzin będą mogli zobaczyć kolejny odcinek drugiej serii, w którym nie zabraknie emocji. Andrzej i Gienek z Pultycz będą wprowadzać wielkie zmiany i walczyć z czasem. Na szczęście nie zostaną pozostawieni sami sobie. Dziać się będzie także w gospodarstwie Emilki, która staje się ulubienicą widzów hitu Fokus TV.

Nowy odcinek programu "Rolnicy. Podlasie" zostanie wyemitowany w Fokus TV już dziś o 20.00. Widzowie, jak co tydzień będą mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów, a co czeka ich tym razem?

Walka z czasem i zmiany w Pultyczach

W najnowszym odcinku "Rolnicy. Podlasie" dziać się będzie u Gienka i Andrzeja. Rolnicy z Pultycz będą walczyć z czasem.

Jak się okazuje, rolnicy mają niewiele czasu na to, by prowadzić zmiany, które zostały zalecone przez inspekcję weterynaryjną. Gienek i Andrzej muszą uprzątnąć obory i pobielić je wapnem. Na szczęście, kolejny raz mogą liczyć na pomoc Bogdana, który wraz z synami wyciąga do nich pomocną dłoń i pomaga w ciężkich pracach. A przypomnijmy, Bogdan już raz uratował ich z opresji.

Pracowity czas Emilki

Nie mniej pracy czeka Emilkę z Laszek. Widzowie "Rolnicy. Podlasie" już dziś będą mogli zobaczyć, jak kolczykuje zwierzęta i podaje im środek na odrobaczenie. Nie będzie miała lekko, ale nie zabraknie także zabawnych momentów.

- Kozy jak się łapie, to od razu całe sztywnieją - zdradzi Emilka, po czym zaprezentuje, jak sztywnieją kozy.

Nie da się ukryć, że ciężka praca Emilki zauważana jest przez widzów. Na facebookowej grupie FokusTV wielu internautów zachwyca się jej podejściem do życia.

-Emilia to jest osoba, która jest sobą pracowita, ma to coś i dlatego wszyscy patrzymy na jej ciężką pracę z rozrzewnieniem i szacunkiem takich ludzi jest coraz mniej - pisze jedna z internautek.

- Moi ulubieńcy a szczególnie Emilka. Mądra i gospodarna Dziewczyna. Do tego złote serce do zwierząt. Zasługuje na dobrego i podobnego Jej partnera. Spełnienia marzeń Pani Emilko - dodaje druga.

Poniżej zamieszczamy zapowiedź nowego odcinka.

Źródło: Bielsk.eu

Następny artykuł