Rolnicy. Podlasie - zdjęcia
Facebook/ Gienek i Andrzej
Autor Aneta Wasilewska - 14 Listopada 2020

Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni

Fani programu "Rolnicy. Podlasie" wczoraj otrzymali niesamowitą niespodziankę od jednego z lubianych uczestników. Andrzej z okazji swoich urodzin podzielił się zdjęciami, których dotąd nie publikował. To jednak nie wszystko. Przy okazji w komentarzach wyjawił wielki sekret. Zwierzył się na temat miłości w swoim życiu.

Program "Rolnicy. Podlasie" cieszy się coraz większą popularnością. Widzowie obdarzyli wielką sympatią niemalże wszystkich uczestników, którzy pojawili się w programie. Jednak da się stwierdzić, że Andrzej i Gienek skradli serca większości. Rolnicy pochodzący z Plutycz w każdym odcinku pokazują swoje codzienne życie, które nie zawsze wypełnione jest dobrymi momentami.

Nie tak dawno wspominaliśmy o przykrym wydarzeniu, które miało miejsce w gospodarstwie sympatycznych rolników. W ostatnich dniach były jednak powody do radości. Andrzej obchodził urodziny, a w związku z tym podzielił się z fanami niepublikowanymi dotąd fotografiami.

Nadchodzą zmiany. Podczas konferencji MRiRW zapowiedziano wzmocnienie rodzinnych gospodarstwNadchodzą zmiany. Podczas konferencji MRiRW zapowiedziano wzmocnienie rodzinnych gospodarstwCzytaj dalej

Niepublikowane zdjęcia Andrzeja ujrzały światło dzienne

Wczoraj z okazji 38 urodzin Andrzeja z programu "Rolnicy. Podlasie" pojawił się wpis w mediach społecznościowych. Zamieścił go sam uczestnik, który sam sobie złożył piękne życzenia. Dodatkowo na fanów programu czekała nie lada gratka.

- Dokładnie 38 lat temu w Bielsk Podlaski na świat przyszedł Andrzej, czyli ja. Po tylu latach życzę sobie spokoju i zdrowia. Reszta sama się jakoś ułoży. Chciałbym, żeby ludzie nie byli zazdrośni, bo naprawdę jestem zwykłym rolnikiem - napisał wczoraj Andrzej w mediach społecznościowych.

Dodatkowo Andrzej zamieścił kilka zdjęć ze swojego dzieciństwa, które nigdy wcześniej nie pojawiały się w sieci. Fani programu "Rolnicy. Podlasie" byli naprawdę zaskoczeni, tym jak jeden z ulubionych rolników wyglądał w dzieciństwie. Wielu z nich wskazywało, że Andrzej niewiele się zmienił przez ten czas.

- Nic się nie zmieniłeś - można przeczytać pod zdjęciami.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni
2. PKO BP bije na alarm, klienci zagrożeni. Bank apeluje o szczególną ostrożność
3. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci

Marta Manowska pokazała się na planie i uchyliła rąbka tajemnicy. Fani zachwyceniMarta Manowska pokazała się na planie i uchyliła rąbka tajemnicy. Fani zachwyceniCzytaj dalej

Sekret wyszedł na jaw. Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" poznał tą jedyną?

Oczywiście pod urodzinowy postem w mediach społecznościowych znalazło się wiele życzeń dla solenizanta. Wśród nich pojawił się komentarz, dzięki któremu sekret Andrzeja ujrzał światło dzienne. Wystarczyło, że jeden z internautów wspomniał o Emilce, czyli bohaterce znanej z "Rolnicy. Podlasie", którą widzowie chcieliby zobaczyć u boku rolnika.

- Zdrowia szczęścia pomyślności, spełnienia marzeń przede wszystkim Belarki no i co najważniejsze kobiety przy boku takiej jak Emilka - napisała internauta.

- Dziękuje wiem jedno Emilka nie mi pisana mam kogoś na oku - zdradził wszystko Andrzej.

Kim jest osoba, która "wpadła w oko" Andrzejowi? Tego na razie nie wiadomo, możliwe, że widzowie programu "Rolnicy. Podlasie" już w najnowszych odcinkach dowiedzą się więcej. Teraz z pewnością fani czekają jeszcze bardziej na emisję.

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

fot. Facebook/ Gienek i Andrzej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mówiono o nim "cebula czarownic", tymczasem jest silnym naturalnym antybiotykiem. Ma niebywałe prozdrowotne właściwości
  2. Grzybobranie pana Romana zakończyło się wielką atrakcją. Aż musiał przetrzeć oczy ze zdumienia
  3. Wielkie pieniądze idą do rolników. Internauci zdają relację
  4. Propozycja zawieszenia kontroli w gospodarstwach. KRIR nie ma wątpliwości
  5. Od poniedziałku gigantyczna zmiana na rynku mięsa. Hodowcy przerażeni
  6. Adoptowali małe, urocze szczeniaczki. Po kilku tygodniach nie mogli uwierzyć, co z nich wyrasta
  7. Polska miss Euro nago pod prysznicem. Piękność nie daje o sobie zapomnieć, co za kształty (FOTO)

Następny artykuł