Rolnicy. Podlasie - zdjęcia
Facebook/ Gienek i Andrzej
Autor Aneta Wasilewska - 14 Listopada 2020

Niepublikowane dotąd zdjęcia i wielki sekret Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" ujrzały światło dzienne. Fani są zachwyceni

Fani programu "Rolnicy. Podlasie" wczoraj otrzymali niesamowitą niespodziankę od jednego z lubianych uczestników. Andrzej z okazji swoich urodzin podzielił się zdjęciami, których dotąd nie publikował. To jednak nie wszystko. Przy okazji w komentarzach wyjawił wielki sekret. Zwierzył się na temat miłości w swoim życiu.

Program "Rolnicy. Podlasie" cieszy się coraz większą popularnością. Widzowie obdarzyli wielką sympatią niemalże wszystkich uczestników, którzy pojawili się w programie. Jednak da się stwierdzić, że Andrzej i Gienek skradli serca większości. Rolnicy pochodzący z Plutycz w każdym odcinku pokazują swoje codzienne życie, które nie zawsze wypełnione jest dobrymi momentami.

Nie tak dawno wspominaliśmy o przykrym wydarzeniu, które miało miejsce w gospodarstwie sympatycznych rolników. W ostatnich dniach były jednak powody do radości. Andrzej obchodził urodziny, a w związku z tym podzielił się z fanami niepublikowanymi dotąd fotografiami.

Niepublikowane zdjęcia Andrzeja ujrzały światło dzienne

Wczoraj z okazji 38 urodzin Andrzeja z programu "Rolnicy. Podlasie" pojawił się wpis w mediach społecznościowych. Zamieścił go sam uczestnik, który sam sobie złożył piękne życzenia. Dodatkowo na fanów programu czekała nie lada gratka.

- Dokładnie 38 lat temu w Bielsk Podlaski na świat przyszedł Andrzej, czyli ja. Po tylu latach życzę sobie spokoju i zdrowia. Reszta sama się jakoś ułoży. Chciałbym, żeby ludzie nie byli zazdrośni, bo naprawdę jestem zwykłym rolnikiem - napisał wczoraj Andrzej w mediach społecznościowych.

Dodatkowo Andrzej zamieścił kilka zdjęć ze swojego dzieciństwa, które nigdy wcześniej nie pojawiały się w sieci. Fani programu "Rolnicy. Podlasie" byli naprawdę zaskoczeni, tym jak jeden z ulubionych rolników wyglądał w dzieciństwie. Wielu z nich wskazywało, że Andrzej niewiele się zmienił przez ten czas.

- Nic się nie zmieniłeś - można przeczytać pod zdjęciami.

Sekret wyszedł na jaw. Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" poznał tą jedyną?

Oczywiście pod urodzinowy postem w mediach społecznościowych znalazło się wiele życzeń dla solenizanta. Wśród nich pojawił się komentarz, dzięki któremu sekret Andrzeja ujrzał światło dzienne. Wystarczyło, że jeden z internautów wspomniał o Emilce, czyli bohaterce znanej z "Rolnicy. Podlasie", którą widzowie chcieliby zobaczyć u boku rolnika.

- Zdrowia szczęścia pomyślności, spełnienia marzeń przede wszystkim Belarki no i co najważniejsze kobiety przy boku takiej jak Emilka - napisała internauta.

- Dziękuje wiem jedno Emilka nie mi pisana mam kogoś na oku - zdradził wszystko Andrzej.

Kim jest osoba, która "wpadła w oko" Andrzejowi? Tego na razie nie wiadomo, możliwe, że widzowie programu "Rolnicy. Podlasie" już w najnowszych odcinkach dowiedzą się więcej. Teraz z pewnością fani czekają jeszcze bardziej na emisję.

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

fot. Facebook/ Gienek i Andrzej

Następny artykuł