Rolnicy Podlasie - zima
Gienek i Andrzej/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 15 Stycznia 2021

Andrzej i Gienek z "Rolnicy. Podlasie" pokazali, jak spędzają zimę. Wspaniałe słowa fanów

Fanów programu "Rolnicy. Podlasie" czekała w mediach społecznościowych nie lada gratka. Rolnicy z Plutycz pokazali, jak spędzają zimę i ostatnie mroźne dni. Zdjęcia, którymi podzielili się w sieci przypadły do gustu fanom programu "Rolnicy. Podlasie".

Program "Rolnicy. Podlasie" sprawił, że Gienek i Andrzej z Plutycz zyskali wielu serdecznych fanów, którzy nieustannie czekają na informacje o wiejskim życiu rolników. Uczestnicy programu wyszli im naprzeciw i w mediach społecznościowych podzielili się nowymi zdjęciami, co wywołało falę wspomnień wśród fanów.

Zima w Plutyczach

Aura, którą obecnie można obserwować za oknem, dotarła do każdego miejsca w kraju. Rolnicy z Plutycz także zmagają się obecnie z niższą temperaturą, zarówno na zewnątrz, jak i w środku domu, czym podzielili się w mediach społecznościowych.

- Mróz coraz większy trzeba w piecu palić [pis. oryg.] - napisali rolnicy, zamieszczając zdjęcie, na którym widać, jak ogrzewają swój dom przy pomocy pieca i kuchenki kaflowej.

Jak zawsze, fani programu "Rolnicy. Podlasie" ciepło zareagowali na wpis swoich ulubionych bohaterów. Wiele emocji wśród entuzjastów serialu wzbudziła także informacja, że fani zbierają pieniądze dla Gienka i Andrzeja. Dzięki zbiórce ma powstać inwestycja, która może odmienić ich życie.

Niepokojące doniesienia ws. Gienka i Andrzeja. Fani programu Niepokojące doniesienia ws. Gienka i Andrzeja. Fani programu "Rolnicy. Podlasie" mogą się rozczarowaćCzytaj dalej

- Pozdrowienia dla Pana Gienia. I dla tych, co palą w piecu cały rok [pis. oryg.] - napisała jedna z internautek.

Fani razem z rolnikami wspominają dawne czasy

Pokazanie na zdjęciach pieca i kuchenki kaflowej wywołało wiele wspomnień wśród fanów Gienka i Andrzeja.

- Pamiętam jak moja babcia w podobnym piecu chleb piekła - napisała jedna z internautek.

- Pamietam jak babci ukradało się ciasto na makaron żeby później ma piecu podpiec. A dziadek skrobał ziemniaki na talarki hmmm żadne KFC i Mc Donald tego nigdy nie zastąpią [pis. oryg] - napisał jeden z komentujących.

- Taki piecyk w kuchni cudo szkoda że już takich nie stawiaja bo każdy idzie na wygodę centralne ogrzewanie i tyle. Młoda jestem ale taki piecyk to bym chciała w kuchni ehh [pis. oryg] - napisała zachwycona fanka.

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook/ Gienek i Andrzej

Następny artykuł