Rolnicy. Podlasie - program
FOKUS TV/YouTube
Autor Aneta Wasilewska - 18 Października 2020

Wielkie zmagania i ogromna niespodzianka. Widzowie "Rolnicy. Podlasie" nie mogli się spodziewać

Program "Rolnicy.Podlasie" zaskoczy dziś wszystkich widzów. Wiadomo już, na jakie atrakcje mogą liczyć fani programu. Pojawią się wielkie zmagania i ogromna niespodzianka.

"Rolnicy. Podlasie" przypadło do gustu wielu widzom w całym kraju. Perypetie mieszkańców wsi i ich praca na polu będzie można oglądać już dziś o 20:00 w Fokus TV. Widzowie będą mogli obejrzeć 18 odcinek drugiego sezonu, który wypełniony jest prawdziwym wachlarzem emocji.

Bezlitośnie okradał rolników, straty gospodarstw nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niestety, sprawa do dziś nie ma finałuBezlitośnie okradał rolników, straty gospodarstw nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Niestety, sprawa do dziś nie ma finałuCzytaj dalej

"Rolnicy. Podlasie" - wielkie zmagania i niespodzianka

Program "Rolnicy. Podlasie" jest produkcją telewizji Fokus TV, którą widzowie mogą śledzić także na platformie Ipla. Fanom programu nie trzeba przypominać, że po emisji pierwszego sezonu, który zyskał wielką oglądalność, produkcja postawiła na kontynuację swojego przeboju. Dzięki czemu widzowie mogą dziś na bieżąco śledzić losy swoich ulubionych rolników pochodzących z Podlasia. Warto zaznaczyć, że w drugim sezonie oprócz znanych i lubianych bohaterów, pojawiły się także nowe postaci, które już przypadły wszystkim do gustu.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Porażające sceny. Nagranie ze Szczeną z "Chłopaków do wzięcia" trafiło do sieci, internauci stanęli jak wryci
2. Niestety, sytuacja jest coraz gorsza. Przed nami silne wzrosty cen
3. Kolejne uderzenie w rolników. Zbiory kukurydzy zagrożone, tym razem inny winowajca niż pogoda

To, co takiego wydarzy się w dzisiejszym odcinku programu "Rolnicy. Podlasie"? Widzowie będą mogli oglądać ciężką pracę w Plutyczach, gdzie Gienio wraz z synami i przyjacielem układać będzie kostki siana. Podczas ciężkich prac rolnik będzie zachodzić w głowę, czy jego synowie pamiętają jeszcze o Dniu Ojca. Rolnik przeżyje niemałą niespodziankę, gdy dowie się, co przygotowani dla niego Andrzej i Jarek.

Prawdę długo ukrywano, nikt nie wiedział. Sekret Bandziorka z Prawdę długo ukrywano, nikt nie wiedział. Sekret Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia" ujrzał światło dzienneCzytaj dalej

Nowi goście u Sylwii i Karola

Oprócz tego u Sylwii i Karola pojawią się nowi goście. Para przyjmie ponad 300 małych gęsi. Podczas adaptacji zwierzaków w nowym kurniku Sylwii i Karolowi pomagać będą ich dzieci. W tym czasie Agnieszka i Jarek zajmą się sprzątaniem stajni. W ruch pójdą nowoczesne maszyny, a para będzie zdradzać, jak wywiezienie łajna wyglądało kiedyś.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piła codziennie sok z kiszonej kapusty, już po 5 dniach zauważyła zdumiewającą różnice. Zniknęła najgorsza dolegliwość
  2. Tata bawił się z synkiem. Ich husky nie zrozumiał sytuacji i rzucił się na mężczyznę, jest nagranie
  3. Z ostatniej chwili: Dariusz Gnatowski nie żyje. Wybitny aktor i miłośnik zwierząt spędził ostatnie chwile w szpitalu
  4. Na rolników zostanie nałożony nowy obowiązek? Ma dotknąć każdego posiadacza psów
  5. Bank proponuje rozwiązanie, jakiego jeszcze nie było. Chętnie skorzystasz, jeśli chcesz być eko
  6. Koniec z kolejkami w sklepach. Nowe rozwiązanie znacznie ułatwi zakupy podczas pandemii

Źródło: Bielskue

Następny artykuł