Rolnicy. Podlasie - Emilia
Ranczo Laszki/Youtube
Autor Aneta Wasilewska - 19 Stycznia 2021

W jednej ręce kamera, w drugiej siekierka. Emilka z "Rolnicy. Podlasie" zachwyca fanów

Jedna z ulubionych bohaterek widzów programu "Rolnicy. Podlasie", Emilia Korolczuk nie przestaje zachwycać swoich fanów. Tym razem rolniczka zdecydowała się pokazać, jak wygląda jej praca z krowami.

Widzowie programu "Rolnicy. Podlasie" jeszcze trochę muszą poczekać na nowe odcinki programu. Jednak codzienne zmagania swoich ulubionych bohaterów mogą śledzić za pośrednictwem sieci. Dzięki kanałowi na platformie YouTube fani mogą śledzić Emilię Koroluczuk, która niedawno zamieściła nowe nagranie.

W jednej ręce kamera, w drugiej siekierka

Tym razem w najnowszym nagraniu Emilia ukazała, jak zimą prowadzi swoje krowy do wodopoju.

- Tak wygląda nasza codzienna wędrówka do wodopoju. Trzeba iść wybić przerębel- przekazała.

Rolniczka, która dotarła wraz ze zwierzami do wodopoju, była przygotowana. Rolniczka miała przy sobie siekierkę, którą ostatecznie stworzyła przerębel, by jej zwierzaki miały dostęp do wody. W pewnym momencie na nagraniu rolniczka w jednej ręce trzyma kamerę, by pokazać, jak wygląda jej praca, a drugiej siekierkę, którą wybija przerębel.

Podczas pożaru padło im 110 krów. Pogorzelcy pilnie potrzebują pomocyPodczas pożaru padło im 110 krów. Pogorzelcy pilnie potrzebują pomocyCzytaj dalej

Fani są zachwyceni

Podejście do zwierząt, ale i ciężka praca, którą wykonuje Emilia, spowodowała, że pod nagraniem pojawiło się wiele ciepłych słów. Uczestniczka programu "Rolnicy. Podlasie" naprawdę zaskakuje widzów.

- Widać, że zwierzaki cię kochają, mają się u ciebie, dobrze znalazły swoją oazę. Pozdrawiam i życzę zdrówka dla babci to cudowna osoba uwielbiam ja oglądać na filmikach - napisał jeden z komentujących pod nagraniem.

- Ciężki kawałek chleba masz dziewczyno. Podziwiam Cię i Twoją miłość do zwierząt. Niejeden facet by temu nie podołał. Pozdrawiam i życzę Ci dużo zdrówka i wytrwałości w tym co robisz, bo to jest piękne - dodał kolejny.

- Podziwiam panią pani Emilki. Świetnie sobie pani radzi. Tyle ciężkiej pracy pani wykonuje. Musi pani naprawdę to lubić. Pozdrawiam - napisała internautka.

Wszystkie zmagania Emilii z codziennością można śledzić na bieżąco >tutaj<.

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł