Rolnicy. Podlasie - nowe odcinki
kadr z programu "Rolnicy. Podlasie"
Autor Aneta Wasilewska - 20 Stycznia 2021

Nowe odcinki "Rolnicy. Podlasie" potwierdzone. Jednak twórcy wciąż trzymają widzów w niepewności

Stacja Fokus TV przekazała widzom informację, na którą czekali z niecierpliwością. Jest już oficjalne potwierdzenie tego, kiedy pojawią się nowe odcinku programu "Rolnicy. Podlasie". Jednak na ten moment jest jeszcze wiele niewiadomych.

"Rolnicy. Podlasie" wzbudzili ogromne zainteresowanie widzów. Ostatni, drugi sezon z tygodnia na tydzień wzbudzał coraz więcej odbiorców, nic więc dziwnego, że w momencie gdy wyemitowano ostatni odcinek, pojawiło się morze pytań o kolejną serię. W końcu stacja przestała trzymac wszystkich w niepewności. Stacja Fokus TV przekazała już najważniejszą wiadomość.

Oficjalna wiadomość ws. "Rolnicy. Podlasie"

Jest już wiadomość, na którą czekali wszyscy fani programu "Rolnicy. Podlasie". Zgodnie z oficjalnymi informacjami przekazanymi na Facebooku Fikus TV, widzowie z nowych odcinków będą mogli się cieszyć już niebawem.

- OFICJALNIE #RolnicyPodlasie wracają wiosną! Nic więcej już chyba pisać nie trzeba! - przekazał stacja.

Rolnikinfo.pl obrazy"Mamy dla was dobrą i złą wiadomość". Gienek i Andrzej zwrócili się do fanówCzytaj dalej

Pytanie, które wciąż pozostaje bez odpowiedzi

Wiadomość, która pojawiła się na temat trzeciego sezonu, wzbudziła ogromne zainteresowanie fanów, którzy teraz zastanawiają się, kogo zobaczą na wiosnę.

Pod postem internauci zamieszczali wiele komentarzy, gdzie informowali, że program "Rolnicy. Podlasie" straci wiele, gdy nie pojawią się w nim Emilka, czy Gienek z synem, Andrzejem. Jednak warto pamiętać, że nie ma jeszcze oficjalnej informacji na temat tego, kogo zobaczymy w nadchodzącym sezonie.

Do fanów "Rolnicy. Podlasie" docierają jedynie informacje o tym, że ich ulubieni uczestnicy, odczuli już negatywne skutki popularności. O nękaniu Emilii można przeczytać >tutaj<.

W mediach pojawiły się także nieoficjalne doniesienia, dlaczego w programie mieliby nie wystąpić Gienek i Andrzej, o czym więcej pisaliśmy >tutaj<.

Do wiosny zostało już niewiele czasu, możliwe, że nim w telewizji wyemitowane zostaną nowe odcinku programu "Rolnicy. Podlasie" stacja przekaże widzom, kto wystąpi w trzecim sezonie. Teraz z pewnością produkcja ma twardy orzech do zgryzienia.

Rolnicy. Podlasie

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook

Następny artykuł