Rolnicy. Podlasie - Bogdan
FOKUS TV/YouTube
Autor Aneta Wasilewska - 21 Listopada 2020

Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco

Kolejny odcinek "Rolnicy. Podlasie" już jutro. Tymczasem widzowie już dziś mogą dowiedzieć się, że w Plutyczach zrobi się gorąco. Bogdan, który będzie pomagać Andrzejowi i Gienkowi, nie wytrzyma i skieruje do jednego z rolników ostre słowa. Na taki obrót spraw szybko zareagowali internauci, którzy nie zostawili suchej nitki na Andrzeju.

Nowy odcinek programu "Rolnicy. Podlasie" zostanie wyemitowany już jutro. Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę ulubionego programu, ale na szczęście, mogli dowiedzieć się, co będzie się działo w najbliższym odcinku. Stacja Fokus TV zamieściła w sieci krótkie nagranie z zapowiedzią. To właśnie z niego wiadomo, że Bogdan nie będzie się powstrzymywał i powie do Andrzeja dokładnie to, co o nim myśli.

W Borowskich Ciborach trwają żniwa

I co będzie można zobaczyć w nowym odcinku programu "Rolnicy. Podlasie'"? W Borowskich Ciborach będą trwać żniwa. Jak będzie można zobaczyć, Bogdan zdradzi jak radzi sobie podczas ciężkiej pracy na polu.

- Ja teraz na stojąco kosze, bo mniej tego brudu się wdycha - przekazał rolnik.

Jednak to nie wszystko, co zaprezentuje Bogdan, gdy w Plutyczach pojawi się kolejny problem, rolnik pospieszy z pomocą, a tam zrobi się naprawdę gorąco.

Ogromny pożar strawił dorobek rolnika. Straty liczone w setkach tysięcy złotychOgromny pożar strawił dorobek rolnika. Straty liczone w setkach tysięcy złotychCzytaj dalej

Gorąco w Plutyczach. Bogdan z "Rolnicy. Podlasie" nie będzie miał cierpliwości do Andrzeja

Niestety, w Plutyczach kolejny raz uciekną konie z pastwiska. Tym razem w ciężkich chwilach pomagać będzie Bogdan. W nowym odcinku rolnik razem z Andrzejem będą pracować nad nowym ogrodzeniem, wykorzystując do niego drewniane pale i druty. Bogdan w czasie pracy, szybko straci cierpliwości i powie do Andrzeja kilka słów za dużo.

- Ty tak robisz, żeby one dalej wyłazili - zwróci się Bogdan do Andrzeja.

Na krótkim nagraniu widać, że Bogdan nie będzie miał już siły rozmawiać z Andrzejem i w końcu wykrzyczy do niego ostre słowa.

- Z tobą żadna baba nie wytrzyma - wykrzyczy do Andrzeja.

Andrzej będzie próbował jeszcze tłumaczyć Bogdanowi, że niewiele pomoże ten drut.

Internauci nie zostawiają na Andrzeju suchej nitki

Pod zapowiedzią nowego odcinka programu "Rolnicy. Podlasie", która została zamieszczona na Facebooku stacji Fokus TV, internauci nie zostawili na Andrzeju suchej nitki. Pojawiło się wiele komentarzy na temat tego, jak widzowie odbierają uczestnika. Niestety, nie znalazło się w nich wiele przychylnych.

- Andrzej kurna słuchaj Bogdana ..dobrze gada..uparciuchu.. - napisano.

- Ten Andrzej to leń patentowany. Ojciec na emeryturze a musi cały czas naginać - dodała kolejna osoba.

- ile to śnieg trzeba było zjeść, żeby urodzić takiego bałwana jak Andrzej - napisał kolejny internauta.

Rolnicy. Podlasie

fot. Facebook/ Fokus TV

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Następny artykuł