Rolnicy Podlasie - apel
Facebook/ Gienek i Andrzej
Autor Aneta Wasilewska - 22 Listopada 2020

Dramatyczny apel Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". Chodzi o zdrowie jego ojca

Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie" zaapelował do wszystkich fanów programu. Niestety, chociaż występ w popularnej serii stacji Fokus TV przyniosło im wielką rozpoznawalność, rolnicy mierzą się z poważnym problemem. Syn nie może już dłużej patrzyć na to, co się dzieje, dlatego wystosował prośbę do wszystkich, którzy pojawiają się w jego gospodarstwie. Internauci z całego serca przyłączyli się do słów Andrzeja.

Nowe odcinki programu "Rolnicy. Podlasie" pojawiają się każdej niedzieli w stacji Fokus TV. Prokram, który ukazuje życie rolników i rolniczek na polskich wsiach przyciąga wielką publiczność. Widzowie i fani programu często decydują się na to, by odwiedzić swoich ulubionych bohaterów. Niestety, w przypadku gospodarstwa Gienka i Andrzeja często przyjeżdżają z prezentami, które fatalnie wpływają na zdrowie jednego z rolników.

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zaapelował do wszystkich fanów programu

- Witajcie, dawno mnie nie było.. Postanowiłem napisać i poprosić Was o zrozumienie. Proszę odwiedzających nas gości o nieprzywożenie alkoholu. Ojciec mój jak widać lubi towarzystwo, ale nie zawsze to oznacza wypicie wódki czy piwa. Uwierzcie mi, że tak samo się ucieszy na widok dobrej swojskiej kiełbasy czy chociażby ogórka kiszonego Proszę o uszanowanie mojej prośby, i zdrowia mojego Taty, bo jak wiecie oprócz siostry i brata, mam tylko Jego i z Nim mieszkam - napisał na Facebooku.

Jak widać z powyższej wiadomości, skierowanej do fanów, problem wcale nie zniknął. Niestety, widzom wciąż trzeba przypominać, by nie pojawiali się w gospodarstwie rolników z alkoholem, a przypomnijmy to nie pierwszy raz, kiedy Andrzej w obawie o zdrowie ojca zamieszczał podobne wiadomości.

Podobne apele, skierowane do gości na ranczu Gienka Onopiuka wystosowywali już w przeszłości reżyser serialu i córka rolnika.

Pod apelem pojawił się jeszcze krótki komentarz uczestnika programu "Rolnicy. Podlasie".

- Najgorsze to jest to jak przywiozą swój samogon to on wali z opóźnieniem - dodał jeszcze Andrzej w komentarzu.

Gienek i Andrzej z Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" mają powody do radości. Fani fantastycznie odpowiedzieli na apelCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Grażynka z “Rolnik szuka żony” dumnie prezentuje swe atuty na fotelu. Wymowny sygnał dla adoratorów [foto]
  2. Od soboty nowe zasady w pracy, maseczki obowiązkiem. Wyjątków jest niewiele
  3. Rolnik właśnie miał zakończyć pracę. Niestety, wtedy doszło do najgorszego

Fani popierają apel i trzymają kciuki za Gienka

Fani nie tylko trzymają kciuki w walce Gienka, ale także popierają apel jego syna.

- Popieram. Już wcześniej o tym pisałam na Fokus TV. Musicie bronić swojej godności i prywatności, aby pseudo turyści nie bawili się Waszym kosztem. Życzę wszelkiej pomyślności i zdrowia, bo podziwiam was za szczerość, skromność, normalność, jakiej brakuje wśród ludzi. Oglądam was od początku i zawsze mówię, że jesteście mega super - napsiała pod postem jedna z internautek.

Występują w wielu gospodarstwach, są ogromnym zagrożeniem dla ludzi i zwierząt. Kampania zwraca uwagę na problemWystępują w wielu gospodarstwach, są ogromnym zagrożeniem dla ludzi i zwierząt. Kampania zwraca uwagę na problemCzytaj dalej

Co ciekawe, jedna z internautek zaproponowała, jak inaczej można obdarować Gienka i Andrzeja z programu "Rolnicy. Podlasie".

- Zamiast wódki to do skarbonki niech cos wrzuca. Wódka nie pomoże, a mogą pomoc w zakupach potrzebnych rzeczy w gospodarstwie. Może ktoś ma sprawna niedrogą bielarkę czy inne potrzebne rzeczy. A wódka ? Wódka nie pomoże Andrzejowi, tylko zaszkodzi, jak zachoruje jego Ojciec. Ojciec mu pomaga a jak go zabraknie to co wtedy ??? Pomyśleliście Wy wszyscy goście z wódeczką? Pomożecie mu, jak zostanie sam ? ?? Akurat zawiniecie się i do siebie pojedziecie. Zastanówcie się - napisała.

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

fot. Facebook/Gienek i Andrzej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

 1. Ania Lewandowska zrewolucjonizowała przepis na placki ziemniaczane. Są lżejsze i delikatniejsze
 2. Ma 8 lat i bezdomną rodzinę. Założył biznes, który pomógł jego bliskim
 3. Świnia spacerowała po Wejherowie. Doprowadziła policję do zatrważającej rzeczy
 4. Nadchodzą poważne zmiany na rynku pojazdów i maszyn. Nie ma powodów do radości
 5. Publiczna droga przykryta błotem z pól. Rolnicy burzą się, że gmina apeluje o sprzątanie
 6. Magiczna noc już jutro. Chcesz poznać swoją przyszłość? Oto najlepsze wróżby andrzejkowe ze zwierzętami
 7. Kamil Stoch mieszka w prawdziwym pałacu. Luksusy za miliony, pławi się w bogactwie (FOTO)

Następny artykuł