Rolnicy. Podlasie - Gienek iAndrzej
Facebook/ Gienek i Andrzej
Autor Aneta Wasilewska - 23 Stycznia 2021

"Mamy dla was dobrą i złą wiadomość". Gienek i Andrzej zwrócili się do fanów

Gienek i Andrzej już nie trzymają widzów w niepewności. Ulubieni bohaterowie programu "Rolnicy. Podlasie" potwierdzili swój udział w trzecim sezonie. Rolnicy z Plutycz zamieścili w mediach społecznościowych informację dla swoich fanów.

Od chwili, gdy zakończył się ostatni odcinek drugiego sezonu programu "Rolnicy. Podlasie" fani nie przestawali pytać, kiedy mogą się spodziewać nowych odcinków i kogo będą mogli w nich zobaczyć.

Jak informowaliśmy >tutaj< stacja Fokus TV przekazała, że nowy sezon wystartuje już w marcu.

"Mamy dla was dobrą i złą wiadomość"

W mediach społecznościowych pojawiła się wiadomość, na którą czekało wielu fanów.

- Cześć mamy dla was dobrą i złą wiadomość. Dobra to jak już wiecie, na wiosnę będzie trzeci sezon FOKUS TV. Zła wiadomość to, że więcej nie możemy Wam nic powiedzieć, bo nie będzie niespodzianki - napisali.

KRUS podaje zasady, na jakich będą pobierane składki i zaliczki. Ważna informacja dla rolnikówKRUS podaje zasady, na jakich będą pobierane składki i zaliczki. Ważna informacja dla rolnikówCzytaj dalej

Jak się okazuje, Gienek i Andrzej wystąpią w trzecim sezonie "Rolnicy. Podlasie".

- A więc do zobaczenia przed telewizorami w marcu, bo już w marcu premiera nowego sezonu Rolnicy. Podlasie. Dodam jeszcze - my też będziemy brać udział w trzecim sezonie - zaznaczyli rolnicy.

Nie wszystko jest jasne

Jak zaznaczyli Gienek z Andrzejem, nie wszystko jeszcze może zostać przekazane widzom programu "Rolnicy. Podlasie". Możliwe, że stacja szykuje niespodziankę dla fanów, o której rolnicy z Plutycz już wiedzą.

Zanim jednak w stacji Fokus TV zostaną wyemitowane nowe odcinki, widzowie mogą przypomnieć sobie, co działo się w programie "Rolnicy. Podlasie", śledząc powtórki.

Rolnicy. Podlasie

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Facebook

Następny artykuł