rolnicy podlasie
Facebook / Gienek i Andrzej
Autor Magdalena Więckowska - 27 Stycznia 2021

Niesamowite odwiedziny u Gienka i Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". "Pielgrzymki jak do Częstochowy"

Jedni z najpopularniejszych bohaterów programu "Rolnicy. Podlasie" często przyjmują w swoim gospodarstwie gości. W niedzielę 24 stycznia Andrzeja i Gienka Onopiuków odwiedzili strażacy z Białej Podlaskiej.

Program "Rolnicy. Podlasie" wzbudził tak wielką sympatię wielu ludzi, że syn i ojciec z pewnością nie mogą narzekać na brak gości. Co więcej, przybyli do nich strażacy przywieźli ze sobą instrumenty.

"Rolnicy. Podlasie" i śpiewy przy akordeonie

Informację o miłej wizycie zamieścił najprawdopodobniej Andrzej, który na profilu napisał w odniesieniu do fotografii:

W niedziele odwiedzili nas strażacy z Białej Podlaskiej i śpiewali razem z ojcem Pozdrawiamy panowie [pis. oryg.]

Na fotografii możemy zobaczyć grupę osób na podwórku - jak widać, wszystkim im dopisywały humory. Co więcej, miłemu spotkaniu towarzyszyła muzyka grana na akordeonie. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów w stosunku do Gienka i Andrzeja.

Obrazy RolnikINFO"Moje problemy z policją trwają". Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" szczerze o nadchodzących rozprawachCzytaj dalej

Pojawiły się również wspomnienia innych wizyt - jeden z internautów podzielił się informacją, że odwiedził Andrzeja w jego gospodarstwie, gdyż chodzili razem do wojska. W komentarzu możemy przeczytać:

My Byliśmy w sobotę z Giżycka, tam gdzie Andrzej w wojsku był :) Pozdrawiamy! [pis. oryg.]

Reakcje fanów

Nie będzie zaskoczeniem powiedzieć, że fani Gienka i Andrzeja wyrazili się w znakomitej większości bardzo pozytywnie na temat wesołej wizyty strażaków w gospodarstwie Onopiuków. Jedna z kobiet napisała:

Na takich zdj nie pokazane jest ciężkie życie,biedny dom i wiele niedoskonałości. A pokazana jest miłość, szacunek uśmiech duch życia. I właśnie takich ludzi nam brakuje w życiu codziennym jak Pan Gienek i jego gości. Super! Powinniśmy nauczyć się szacunku i chylę czoła przed takimi rolnikami. [pis. oryg.]

Pielgrzymki jak do Częstochowy [pis. oryg.]

Takie atrakcje to tylko u nas, na Podlasiu [pis. oryg.]

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

źródło: Gienek i Andrzej / Facebook

Następny artykuł