Rolnicy. Podlasie - powody do radości
Gienek i Andrzej/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 28 Listopada 2020

Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" mają powody do radości. Fani fantastycznie odpowiedzieli na apel

Okazuje się, że dramatyczny apel, który Andrzej zamieścił niedawno w sieci, przyniósł oczekiwany rezultat. Rolnicy z Pluczycz mają powody do radości. W sprawie wypowiedzieli się fani programu "Rolnicy. Podlasie", którzy ucieszyli się na wiadomość, ale nie tylko. Wśród komentarzy kilka osób się zapomniało.

Program "Rolnicy. Podlasie" cieszy się wielką popularnością wśród widzów. Fani więcej o swoich ulubionych uczestnikach mogą dowiedzieć się także za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie na Facebooku została zamieszczona dzisiaj ważna wiadomość.

Dramatyczny apel Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" poskutkował

Przed kilkoma dniami informowaliśmy, że Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie" zamieścił w mediach społecznościowych ważny apel dla wszystkich fanów. Chodziło o zdrowie jego ojca, Gienka. Przejmujące słowa dotyczyły także prezentów, których lepiej nie robić rolnikom. Jak się okazuje, prośby zostały wysłuchane, dowód na to zamieścił Andrzej w mediach społecznościowych.

Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" mają powody do radości

A z jakiego prezentu tym razem mogli się cieszyć rolnicy? Jak donoszą uczestnicy programu "Rolnicy. Podlasie" w ich gospodarstwie pojawił się gość z rybą.

- Takich fanów to lubimy. Nałapał ryby, a że żona powiedziała, że obierać nie będzie, to przywiózł nam. Ojciec był szczęśliwy, bo bardzo lubi rybkę. Dziękujemy za zdjęcie, miło wspominamy te odwiedziny - napisał Andrzej.

Rolnicy. Podlasie

fot. screen Facebook/Gienek i Andrzej

Dobra wiadomość dla rodziców. O dodatkowe pieniądze można ubiegać się do 24 grudniaDobra wiadomość dla rodziców. O dodatkowe pieniądze można ubiegać się do 24 grudniaCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Internauci są zachwyceni, ale nie tylko

Fani uczestników programu "Rolnicy. Podlasie" nie ukrywali, że cieszą się z wiadomości Andrzeja. Oni także trzymają kciuki za zdrowie Gienka.

- Super szczupaki i takie powinny być prezenty. A jeszcze jak w occie zrobione to dopiero pychota. Smacznego. Pozdrawiam - napisała jedna z internautek.

- I takie prezenty są przydatne i zawsze trafne. Super mieć takich fanów - dodała druga.

Niestety, nie wszyscy pamiętali o dramatycznych słowach Andrzeja. Pod postem pojawiły się także wiadomości, w których internauci wskazywali, że do rybki najbardziej pasuje się napić.

- Ale ci się Andrzej trafiło. Pamiętaj, że rybka lubi pływać - dodał internauta pod postem.

- Rybka lubi pływać - podkreślił kolejny.

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Marta Manowska jednym zdjęciem wszystko potwierdziła. Fani Marta Manowska jednym zdjęciem wszystko potwierdziła. Fani "Rolnik szuka żony" są zachwyceniCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł