rolniczka
Instagram.com / fot. pamietnik_rolniczki
Autor Magdalena Więckowska - 9 Grudnia 2020

Piękna rolniczka pochwaliła się swoją pasją. Nie do wiary, jak ją łączy z pracą

Rolnictwo jest niezwykle wymagającą profesją - zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Decyzja o zostaniu rolnikiem wymaga wiedzy i umiejętności. Zdobywane z czasem doświadczenie nie gwarantuje stabilności zarobku - praca rolnika to ciągła walka z wahaniem cen, pogodą i innymi losowymi czynnikami. Rolniczka Angelika pokazuje na Instagramie, że praca w gospodarstwie może być piękna i inspirująca - a ponadto pozostawia pole do rozwijania swoich pasji.

Rolniczka Angelika ma swoje konto na portalu Instagram o nazwie “pamietnik_rolniczki”. Zamieszcza tam wiele interesujących zdjęć ze swojego życia.

Rolniczka i jej świat

Konto Angeliki na instagramie obserwuje około 8,5 tysiąca osób. Jest ona jedną z młodych dziewczyn, które zdecydowały się na związanie życia z polską wsią i rolnictwem. Właścicielka instagramowego konta jest magistrem rolnictwa, a w swoim gospodarstwie zajmuje się głównie hodowlą świń. Jak zdradziła, uwielbia jazdę maszynami rolniczymi.

W jednym ze swoich InstaStories powiedziała, że w swoim gospodarstwie ma ciągnik marki New Holland, który sprawuje się bez zarzutu. Co ciekawe, w związku ze swoimi maszynami rolniczymi Angelika powiązała inną swoją pasję - fotografię. Na Instagramie można obejrzeć jej zdjęcia, które przedstawiają nie tylko cuda techniki rolniczej, lecz także zwierzęta, krajobrazy i kwiaty. To właśnie fotografowanie maszyn rolniczych jest punktem, w którym jej pozarolnicze pasje łączą się z pracą. Mimo to Angelika przyznaje, że podczas pracy rzadko kiedy ma przy sobie telefon - w takich momentach jest maksymalnie skupiona na swoich obowiązkach.

Pytania od fanów

Angelika wyróżnia się nie tylko swoimi zainteresowaniami, lecz także urodą. Jej wygląd komplementuje wiele osób, pytając również, czy jej serce jest nadal wolne. Jedno ze zdjęć nie pozostawia wątpliwości - młoda kobieta pozuje na nim w objęciach z mężczyzną, a w podpisie życzy fanom, by również oni mogli znaleźć swoją drugą połówkę.

W krótkich filmikach zamieszczanych na Instagramie urodziwa rolniczka odpowiedziała też na kilka pytań związanych ze swoją pracą w gospodarstwie. Jeden z fanów zapytał:

- Jaka praca jest dla ciebie najbardziej męcząca?

- Machanie widełkami - odpowiedziała żartobliwie Angelika.

Na pytanie, czy rolniczka planuje rozwijać hodowlę trzody chlewnej czy też ją redukować, odparła:

- Na ten moment jest dobrze, nie wiem co przyniosą dalsze lata. Sytuacja w Polsce nie pozwala planować daleko w przyszłość.

Angelika zdradziła, że mieszka w gospodarstwie ze swoimi rodzicami, w którymi pracuje. W przyszłości chciałaby zastąpić swojego tatę i przejąć od niego większość obowiązków.

Bez upiększeń pokazała prawdziwą pracę na wsi. Przerzuciła obornik i nadal wyglądała stylowoBez upiększeń pokazała prawdziwą pracę na wsi. Przerzuciła obornik i nadal wyglądała stylowoCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:


Następny artykuł