"Rolnik szuka żony" - Marta i Paweł
kadr z programu " Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 1 Stycznia 2021

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" pokazali, jak spędzili sylwestra. Fani zachwyceni

Marta i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" podzielili się w mediach społecznościowych zdjęciami i nagraniami z minionej nocy. Para nie tylko spędziła ze sobą sylwestrową noc, ale i świetnie się bawili. Fani jednego z ulubionych programów widzów TVP1 są zachwyceni.

Chociaż siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" dobiegła już końca, fani na bieżąco śledzą poczynania swoich ulubionych uczestników w sieci. Dla wielu z nich dobrą wiadomością było to, że po zakończeniu programu, pary nadal są ze sobą. Jedną z ulubionych par, które miały szansę poznać się w ostatniej edycji byli Marta i Paweł. To właśnie ich sylwestrowa noc wzbudziła wiele ciepłych emocji wśród widzów programu.

Paweł i Marta zdradzili, jak spędzili sylwestrową noc

Marta razem z Pawłem bawili się minionej nocy w Zajeździe Milówka - Piaseczna. Ulubieńcy z "Rolnik szuka żony" na Instagramie zamieścili zdjęcia i nagrania z zabawy.

- Grzejemy parkiet i życzymy szczęśliwego przy okazji - napisał Paweł na jednym z opublikowanych w mediach społecznościowych zdjęć.

Para bawiła się razem z przyjaciółmi, co zostało uwiecznione na wspólnej fotografii. Na zdjęciach umieszczonych w mediach społecznościowych przez parę widać olśniewającą stylizację Marty z "Rolnik szuka żony".

Apel w sprawie emerytów ubezpieczonych w KRUS. KRIR zwróciła się do ministerstwaApel w sprawie emerytów ubezpieczonych w KRUS. KRIR zwróciła się do ministerstwaCzytaj dalej

Fani zachwyceni

Fani programu "Rolnik szuka żony", jak i samej pary, byli zachwyceni materiałami, które mogli zobaczyć w sieci. Jak widać nawet po zakończeniu programu, sympatia wśród widzów pozostała.

- Jesteście super - napisała jedna z internautek.

- Jesteś super kobietką - pojawiło się pod zdjęciem Marty.

Oprócz ciepłych słów na temat pary pojawiły się także życzenia na 2021 rok dla uczestników "Rolnik szuka żony".

- Wszystko, co najpiękniejsze przed wami- napisała jedna z internautek pod zdjęciem Marty.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

Artykuły polecane przez redakcję RolnikInfo:

Źródło: Instagram

Następny artykuł