rolnik szuka żony
YouTube / Rolnik Szuka Żony
Autor Magdalena Więckowska - 1 Listopada 2020

Z ostatniej chwili: Józef z "Rolnik szuka żony" się określił. Widok nie pozostawia wątpliwości

“Rolnik szuka żony” to program, który wzbudza wiele emocji wśród telewidzów i internautów. Z jednej strony wszyscy są ciekawi, czy bohaterowie popularnego show Telewizji Polskiej znaleźli miłość dzięki uczestnictwu w produkcji, a drugiej strony emocje wzbudzają poszczególne odcinki, w których można obserwować zachowanie rolników i ich gości. Jedną z najbardziej charakterystycznych postaci siódmej edycji programu “Rolnik szuka żony” jest Józef z Lubelszczyzny. Mężczyzna jest emerytowanym policjantem i wdowcem. Od samego początku emisji odcinków podkreślał, że nie lubi żyć w samotności i szuka kogoś, z kim mógłby dzielić swoją rzeczywistość.

“Rolnik szuka żony” to miejsce nie tylko na to, by poszukiwać nowej miłości, ale również przestrzeń do zaprezentowania siebie takim, jakim chce się być widzianym przez miliony telewidzów. Z tego powodu wiele osób interesuje się tym, co mają do powiedzenia na temat bieżących wydarzeń bohaterowie hitowej produkcji TVP. Józef jest znany ze swojej bezpośredniości i aktywności w mediach społecznościowych. Jego ostatni post nie pozostawia wątpliwości - rolnik w pełni określił swoje zdanie w niezwykle ważnej kwestii.

Apolonia z Apolonia z "Rolnik szuka żony" się wygadała. Powiedziała, co stało się z Ewą po programieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Z ostatniej chwili: Józef z "Rolnik szuka żony" się określił. Widok nie pozostawia wątpliwości
2. Zamieszanie w obozie władzy ws. aborcji. Kaczyński stawia ultimatum

3. Nikt się nie spodziewał, że Marta Manowska robi podobne rzeczy. Nieznane fakty z jej życia prywatnego

“Rolnik szuka żony” i zdanie Józefa

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń w gospodarstwach rolników siódmej edycji programu. Wielu telewidzów z niecierpliwością wyczekuje niedzielnego wieczoru, kiedy będą mogli zasiąść przed ekranami i śledzić losy ulubionych bohaterów. W międzyczasie, w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń, wielu fanów tropi losy rolników w sieci, zwłaszcza na portalach społecznościowych. Konto na jednym z nich ma również Józef. To stamtąd można dowiedzieć się co nieco, jak rolnik spędza wolny czas i jakie ma poglądy. Niestety, wśród fotografii próżno szukać takich, które zdradzałyby, czy Józef znalazł miłość w programie. Istnieją natomiast inne, interesujące fakty na temat rolnika.

Nikt się nie spodziewał, że Marta Manowska robi podobne rzeczy. Nieznane fakty z jej życia prywatnegoNikt się nie spodziewał, że Marta Manowska robi podobne rzeczy. Nieznane fakty z jej życia prywatnegoCzytaj dalej

Józef się określił

Ostatnie wydarzenia w kraju nie napawają optymizmem. Rosnąca liczba zakażeń koronawirusem, a także wszechobecne strajki wielu grup zawodowych - to rzeczywistość, z jaką mierzyć się musi wiele milionów Polaków. Józef nie pozostał bierny w tej kwestii. W ostatnich dniach wiele osób w mediach społecznościowych deklaruje swoje poparcie lub sprzeciw wobec aktualnej sytuacji politycznej - podobnie ma się rzecz z Józefem, który w zdecydowany sposób zaznaczył swoje stanowisko w tej sprawie. Na jednym z portali społecznościowych zamieścił zdjęcie profilowe w zaktualizowanej formie z nakładką: “Wybór, nie zakaz”. Napis opatrzony jest znakiem czerwonej błyskawicy, która stała się symbolem strajków kobiet walczących o prawo do aborcji. Czy Józef będzie dalej komentował obecne nastroje wśród Polaków? Wszystko jest możliwe, ponieważ rolnik nadal pozostaje aktywny w internecie.

rolnik szuka żony

Ostre słowa w Ostre słowa w "Rolnik szuka żony". Paweł za późno zrozumiał swój błądCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

Następny artykuł