Rolnik szuka żony - doniesienia
Rolnik Szuka Żony 7/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 2 Października 2020

Widzowie odkryli przykry sekret gwiazdy "Rolnik szuka żony". Produkcja wolałaby to ukryć

"Rolnik szuka żony" powrócił na ekrany telewizji TVP i rozpala emocje widzów, którzy trzymają kciuki za odnalezienie prawdziwej miłości. Niestety, fani programu dotarli do wiadomości, które nie napawają optymizmem. Chociaż emisja programu trwa, okazuje się, że na jaw wyszedł sekret jednego z uczestników.

"Rolnik szuka żony" niedawno znowu pojawił się na ekranach polskich telewizorów. Każdego tygodnia widzowie mają okazję zobaczyć, jak uczestnikom wychodzą poszukiwania prawdziwej miłości. Przypomnijmy, w poprzednich edycjach pojawiło się wiele par, które po udziale w programie stanęły na ślubnym kobiercu. Niestety, jak się okazuje, jeden z rolników z siódmej edycji nie miał tyle szczęścia. Widzowie dotarli do zaskakujących informacji, którymi rolnik podzielił się w mediach społecznościowych. TVP wolałoby to ukryć?

Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" nie odnalazł miłości?

Wszyscy dobrze wiedzą, że uczestnicy popularnych programów telewizyjnych do ostatniego odcinka nie mogą zdarzać, jak potoczyły się ich losy. Nie inaczej jest w przypadku programu "Rolnik szuka żony". Nikt z uczestników z siódmej edycji na ten moment nie może powiedzieć, czy udało mu się odnaleźć miłość. Jednak informacje, które pojawiły się w mediach społecznościowych jednego z rolników, zdradzają, jak potoczyły się jego losy. Okazuje się, że w programie nie znalazł ukochanej.

Dawid jest jednym z uczestników programu "Rolnik szuka żony", który z tygodnia na tydzień zyskuje coraz większą popularność. Widzowie obdarzyli go ogromną sympatią, ale niestety, to właśnie on nie miał szczęścia w odnalezieniu "tej jedynej". Zgodnie z informacjami, jakie można przeczytać na jego stronie na Facebooku, rolnik Dawid ma oznaczone "status: wolny". Co oznacza, że rolnik wciąż jest singlem, a w programie nie miał większego szczęścia.

Dawid i Martyna z programu "Rolnik szuka żony" ukrywają swój związek?

Co więcej, w mediach społecznościowych Dawida widać, że wciąż obserwuje Martynę, także uczestniczkę programu, która już od pierwszych chwil wpadała mu w oko. Piękna i młoda Martyna podzieliła się nawet zdjęciem z okolic domu Dawida z podpisem "lato na wsi". Martyna z pewnością odwiedziła jego gospodarstwo, jednak nie została na dłużej. Co się wydarzyło? Czy Dawid i Martyna ukrywają swój związek w mediach społecznościowych? Widzowie programu "Rolnik szuka żony" już niedługo poznają odpowiedzi na te pytania.

Źródło: WP

Następny artykuł