rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony fani programu
Autor Magdalena Więckowska - 2 Listopada 2020

Apolonia z "Rolnik szuka żony" się wygadała. Powiedziała, co stało się z Ewą po programie

“Rolnik szuka żony” i odcinek z 1 listopada 2020 roku rozgrzał fanów kultowego show do maksimum. Pytania się mnożą, a atmosfera się zagęszcza. Mimo to trudno zgadąć, kogo wybiorą rolnicy i rolniczka. Jako jedyny karty na stół wyłożył Paweł, który otwarcie stwierdził, że nie czuje niczego do dwóch pozostałych kandydatek, a jedynie do Marty. Baczni obserwatorzy telewizyjnego show mają jednak swoje źródła, dzięki którym trafiają na trop tego, jak potoczyła się przyszłość ulubionych bohaterów “Rolnik szuka żony”.

“Rolnik szuka żony” sprawia, że wiele występujących w nim osób zyskuje sporą popularność. Nie inaczej jest z wybrankami Józefa: Apolonią, Grażyną i Ewą. Internauci niezwykle aktywnie komentują ich poczynania w programie, zgadując, kogo mógł wybrać Józef. Okazuje się, że Apolonia zamieściła w sieci wymowne zdjęcie z odcinka finałowego. Mało tego - w komentarzach zdradziła więcej, niż mogło się wydawać.

Nagły zwrot akcji ws Magdy z Nagły zwrot akcji ws Magdy z "Rolnik szuka żony". Pełna emocji wyznała wszystko przed kameramiCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Apolonia znana jest z nietuzinkowych wypowiedzi i otwartości na innych. Niektórzy internauci krytykują natomiast Ewę, z kolei jej fani stwierdzają, że jako jedyna najlepiej pasuje swoim charakterem do Józefa. Młodsi uczestnicy “Rolnik szuka żony” nie pokazują swojego życia prywatnego po zakończeniu programu i pilnie strzegą swoich tajemnic. Podobnie rzecz ma się z najstarszymi uczestnikami, poza… małymi wyjątkami. A jak wiadomo, internet widzi wszystko i nic w nim nie ginie. Baczni obserwatorzy internetowych grup na portalach społecznościowych zauważyli niezwykle interesującą wymianę zdań pod fotografią Apolonii. Kobieta zamieściła zdjęcie, które - jak stwierdziła - pochodzi z odcinka finałowego.

Marta Manowska jednym zdjęciem wszystko potwierdziła. Fani Marta Manowska jednym zdjęciem wszystko potwierdziła. Fani "Rolnik szuka żony" są zachwyceniCzytaj dalej

Pytania internautów

Internauci od razu zaczęli komplementować Apolonię i zwracać uwagę na jej elegancki wygląd. Co więcej, padły pytania o to, kogo w końcu wybrał Józef. Niektórzy z komentatorów wyśmiewali sam pomysł dopytywania, gdyż Apolonia nie może zdradzić takiego sekretu produkcji. Nie wiadomo, czy to, co napisała Apolonia w komentarzach jest prawdą czy żartem - jednakże pojawiają się pewne poszlaki dotyczące tego, jak mogło potoczyć się życie Apolonii, Grażyny, Ewy i Józefa po programie.

1

2

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

Następny artykuł