rolnik szuka żony
YouTube.com / screenshot z kanału Rolnik Szuka Żony
Autor Magdalena Więckowska - 2 Listopada 2020

Mocna akcja pod finałowym zdjęciem z "Rolnik szuka żony". Komentarze zabolały

“Rolnik szuka żony” ukazuje odcinki, które kręcone były podczas lata, więc wielu telewidzów zastanawia się, jak potoczyły się dalsze koleje życia bohaterów popularnego show poza okiem kamery. Czy któryś z rolników nie znalazł miłości w programie? Kto został odrzucony i dlaczego? Pytania się mnożą, a odpowiedzi brak. Pojawiają się jednak pewne poszlaki, które ukazują, kto pozostał ze sobą w przyjacielskich stosunkach, a kto kogo stara się unikać. Jest to widoczne przede wszystkim w mediach społecznościowych, gdzie udzielają się zwłaszcza najstarsi uczestnicy “Rolnik szuka żony”.

“Rolnik szuka żony” ma właśnie za sobą odcinek finałowy, który telewidzowie będą mogli obejrzeć bliżej świąt Bożego Narodzenia. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia wybranek Józefa w eleganckich strojach, opatrzone podpisem, że były wykonane podczas kręcenia odcinku finałowego. Mało kto by jednak przypuszczał, że pod fotografią zamieszczoną przez Grażynę rozegra się przepychanka słowna.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Mocna akcja pod finałowym zdjęciem z Rolnik szuka żony. Komentarze zabolały
2. ZUS z dumą wprowadzał nowe rozwiązanie. Jednak efekt decyzji był nie do przewidzenia
3.Z ostatniej chwili: Józef z "Rolnik szuka żony" się określił. Widok nie pozostawia wątpliwości

Apolonia z Apolonia z "Rolnik szuka żony" się wygadała. Powiedziała, co stało się z Ewą po programieCzytaj dalej

“Rolnik szuka żony” i ostra wymiana zdań

Grażyna, zaproszona do gospodarstwa Józefa, nie ukrywa, że nawiązała nić porozumienia z Apolonią, a Ewa niespecjalnie przypadła im do gustu. Obydwie panie szanują się, choć zarówno jednej i drugiej zależy na tym, by być wybraną przez Józefa. W ostatnim niedzielny odcinku emitowanym 1 listopada telewidzowie mogli obserwować randkę Józefa z Grażyną. I choć mogło się wydawać, że wszystko przebiegło w pozytywny sposób, to po spotkaniu Józef miał nietęgą minę. Czy uraziły go słowa Grażyny, gdy powiedziała, że na ich randce nie zamierza słuchać o Ewie? Wszystko jest możliwe. Niestety, Grażyna doświadczyła negatywnych komentarzy pod swoim zdjęciem, które zamieściła na popularnym portalu społecznościowym w ostatnim czasie. W rozmowę zaangażowała się również Apolonia.

Pamiętacie gwiazdę ze zdjęcia? Odeszła w zapomnieniu, dziś ma piękny gróbPamiętacie gwiazdę ze zdjęcia? Odeszła w zapomnieniu, dziś ma piękny gróbCzytaj dalej

Krytyka i porównania

Internautki szeroko komentowały wygląd i prezencję, porównując Grażynę do Apolonii. Jedna z komentatorek, jak zauważyła Grażyna, była znajomą Apolonii. Apolonia jednak wyparła się, jakoby znała panią, która otwarcie obrażała Grażynę. Stwierdziła, że poprzez popularność różni ludzie chcą być jej znajomymi w internecie i widocznie musiała w jakiś sposób zatwierdzić zaproszenie do znajomych. Mimo to Grażyna nie została zbita z pantałyku i w swojej postawie pozostała asertywna wobec krytykanckich komentarzy innych osób. Wymiana zdań nie była zbyt przyjemna, lecz na szczęście wśród gorzkich komentarzy pojawiły się słowa pocieszenia i komplementy skierowane do Grażyny. Mimo to kobieta nie uchyliła rąbka tajemnicy co do swojej obecnej sytuacji w życiu miłosnym.

1

1

Pamiętacie gwiazdę ze zdjęcia? Odeszła w zapomnieniu, dziś ma piękny gróbPamiętacie gwiazdę ze zdjęcia? Odeszła w zapomnieniu, dziś ma piękny gróbCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

Następny artykuł