Rolnik szuka żony - wiadomość
Rolnik Szuka Żony 7/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 4 Października 2020

Na ekranach pojawiła się ważna wiadomość. Fani "Rolnik szuka żony" wstrzymali oddech

Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" za widzami TVP. Wiele osób wstrzymało oddech, gdy na ekranach telewizorów pojawiła się ważna wiadomość.

"Rolnik szuka żony" znowu zagościł na ekranach telewizji TVP1. Dziś w programie pojawiła się bardzo ważna wiadomość dla wszystkich fanów. Nic dziwnego, że miłośników "Rolnika" wstrzymało oddech. Produkcja naprawdę zbudowała napięcie.

Marta Manowska zdradziła całą prawdę. Fani Marta Manowska zdradziła całą prawdę. Fani "Rolnik szuka żony" przecierali oczy ze zdumienia, nikt nie miał pojęciaCzytaj dalej

Działo się, uczestniczki pojawiły się u rolników

A dziś rolnicy i jedna rolniczka powiali swoich gości na gospodarstwach. Każdy z uczestników mógł obejrzeć włości potencjalnej drugiej połówki. Nie obyło się bez zaskakujących wydarzeń. Wiele emocji wzbudził Maciej, który zdradził, że jedna z uczestniczek będzie spała w jego pokoju. Rolnik nie krył, że najbardziej chciałby zostać sam na sam z Moniką. Jednak po przyjeździe Eweliny, zaczęły pojawiać się zupełnie inne myśli. Młoda kobieta wyraźnie namieszała mu w głowie. A u Józefa, po staremu. Wyjawił Marcie Manowskiej ważną informację.

- Buzuje we mnie taki, wewnętrzny niepokój, na razie wszystkie mają równe szanse. Mama na mnie krzyczy, że się filmów naoglądałem, mam jej trochę za złe, że mi nie kibicuje, tak samo moje dzieci - zaznaczył Józef.

Skarbówka nie będzie miała litości m.in. dla rolników. Dostałeś pieniądze? Przygotuj się na problemSkarbówka nie będzie miała litości m.in. dla rolników. Dostałeś pieniądze? Przygotuj się na problemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Dobra wiadomość dla wszystkich rolników. Stare zwyczaje wracają do łask, Polacy coraz częściej decydują się na zakupy z "samochodu"
2. Już niebawem mieszkańcy bloków mogą się nieźle zdziwić. Budynki czeka nietypowa modernizacja
3. Polscy rolnicy zarobią dużo więcej. Wszystko przez jedną ważną zmianę

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" wstrzymali oddech

Podczas emisji dzisiejszego odcinka pojawiła się bardzo ważna wiadomość dla wszystkich fanów programu. Okazuje się, że w przyszłym tygodniu fani nie zasiądą przed telewizorami, by dowiedzieć się, co będzie w następnym odcinku. Zgodnie z oficjalnymi informacjami, jakie pojawiły się dziś w programie, za tydzień nie odbędzie się emisja kolejnego odcinka. Widzowie programu "Rolnik szuka żony" muszą poczekać do 18 października, by dowiedzieć się, co będzie dalej. Z pewnością wiele osób już nie może się doczekać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najlepsze, najszybsze, najpyszniejsze ciasto bez pieczenia. Nie da się opisać smaku, jest boskie
  2. Piotr Żyła z ukochaną Marceliną przekazali radosną nowinę. Fani oszaleli ze szczęścia
  3. W pożarze stracił dobytek życia. Rolnik błaga o pomoc
  4. Radykalna zmiana już od jutra. Dotknie wszystkich właścicieli pojazdów
  5. Skarbówka nie będzie miała litości m.in. dla rolników. Dostałeś pieniądze? Przygotuj się na problem
  6. Uwaga: Już jutro rozlegnie się alarmowy sygnał ostrzegawczy, sytuacja jest bardzo poważna. Zawyją wszystkie syreny

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł