Rolnik szuka żony - Józef
kadr z programu " Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 4 Listopada 2020

W sieci zawrzało. Ostra wymiana zdań między Józefem, Grażyną i Apolonią z "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony" dopiero w niedzielę pojawi się na ekranach telewizorów, a w międzyczasie fani mogą dowiedzieć się więcej o uczestnikach w sieci. Niewiele osób spodziewałoby się, że pomiędzy bohaterami popularnego programu dojdzie do tak ostrej wymiany zdań. Ich słowa skłoniły widzów do myślenia na temat tego, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

"Rolnik szuka żony" stał się prawdziwym hitem, za którego produkcję odpowiedzialna jest Telewizja Polska. W telewizji śledzić można obecnie już siódmą edycję popularnego programu, która wywołuje chyba najwięcej emocji. Fani "Rolnika" nie tylko w telewizji mogą śledzić to, co dzieje się z bohaterami, ale i w mediach społecznościowych. To właśnie w tym miejscu miała miejsce ostra wymiana zdań pomiędzy uczestnikami. Siódmy sezon jeszcze się nie zakończył, ale widać, że po programie trójka uczestników nie została w dobrych relacjach. Mowa o Apolonii, Grażynie i Józefie.

Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzynaTragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzynaCzytaj dalej

Józef z "Rolnik szuka żony" wywołał wiele skrajnych emocji wśród widzów

Jednym z uczestników, którzy wzbudzają najwięcej emocji wśród widzów "Rolnik szuka żony" jest bez wątpienia Józef. Już od pierwszego odcinka w mediach społecznościowych rozpoczęły się dyskusje na temat zachowania starszego rolnika. Jednak nie tylko widzowie byli zdania, że Józef przekracza granice, sam wyznał, że jego rodzina nieprzychylnym okiem patrzy na to, co wyrabia w programie.

Jeszcze więcej uwagi skupił na sobie, gdy w jego gospodarstwie pojawiły się trzy kandydatki. Widzowie od razu zaczęli zauważać, że uczestniczki pozwalają na zbyt wiele Józefowi, który wydaje się niczym nie przejmować i postępować według swoich zasad.

To jednak nic, tym razem w sieci na jednej z grup na Facebooku pojawiły się komentarze samych uczestników. Głos zabrał Józef, Grażyna i Apolonia. Na szczęście, komentarze całej trójki zostały zachowane w sieci przez youtubear prowadzącego kanał Wszystko Jasne, dzięki nim możemy zobaczyć, co pisali uczestnicy programu "Rolnik szuka żony", a ostry słów nie zabrakło.

DZISIAJ GRZEJE:
1.Tak wyraża się Marta Manowska. Niebywałe słowa do Polaków
2. Watykan pozbawił insygniów polskiego kardynała i stróża pieniędzy Solidarności. Sprawa jest poważna
3. Nagła zmiana. ARiMR ogłosiła nowe informacje ws pomocy dla sprzedawców kwiatów

Wszystko potoczyło się w mgnieniu oka. Niespodziewanie na drogę wylało się mięso dla zwierzątWszystko potoczyło się w mgnieniu oka. Niespodziewanie na drogę wylało się mięso dla zwierzątCzytaj dalej

Józef zareagował, na co natychmiast odpowiedziały kandydatki

- O jakim wstydzie pani pisze, że szukam swojej miłości? Wiem, powinienem być poważny i rozmawiać o naszych wnukach. To jest tylko zabawa na potrzeby programu, zachowuję się tak, na ile pozwalają mi panie. Świetnie się bawimy i lepiej poznajemy - napisał Józef.

Nie minęło wiele czasu, nim do rozmowy dołączyła się Grażyna, nie zostawiają na Józefie suchej nitki.

- Trochę mnie zdenerwowałeś tym stwierdzeniem. A co? Chciałeś dostać w twarz? (...) Wiesz, nie pogrążaj się już. Powinieneś się zachować jak kulturalny mężczyzna i przeprosić, a ty brniesz dalej. Brak słów. Ogarnij się. (...) Wiesz, ja już niczego miłego nie spodziewałam się od Ciebie i ostatnie Twoje stwierdzenie, że ze mną to na piwo, jakbym była alkoholiczką, znowu zabrzmiało nie fajnie. Ile jeszcze takich rzeczy będzie? - zareagowała ostro.

Oczywiście Józef nie pozostał dłużny i dodał swoje pięć groszy.

- Ja traktowałem to jako zabawę, Ty deklarację. Jak sama powiedziałaś, nic na siłę. Może zaczekaj z tak stanowczymi wypowiedziami do końca programu, okej? Musisz komentować? Jeszcze jesteśmy w programie - zaznaczył Józef.

Do rozmowy na sam koniec dołączyła się jeszcze Apolonia, która całym sercem poparła wypowiedź koleżanki z programu "Rolnik szuka żony".

- Brawo Grażynka! Takiemu to w oczy pluć, a on myśli, że ciepły deszcz pada. Prymityw - włączyła się do dyskusji Apolonia.

A co na to wszystko widzowie? Oczywiście po takiej dyskusji mają jeszcze więcej pytań niż odpowiedzi. Możliwe już w najbliższych odcinkach programu "Rolnik szuka żony" dowiemy się więcej na temat sytuacji, która miała miejsce w gospodarstwie Józefa. Ciekawe, czy w programie udało mu się znaleźć miłość. Patrząc na komentarze zamieszczone w sieci, widzowie mają wielkie wątpliwości.

Zostało 6 dni. ARiMR wypłaci dotacje dla kolejnej grupy poszkodowanychZostało 6 dni. ARiMR wypłaci dotacje dla kolejnej grupy poszkodowanychCzytaj dalej

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: Pudelek

Następny artykuł