Rolnik szuka żony - Marta
kadr z programu " Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 4 Grudnia 2020

Jedno nagranie wystarczyło, by posypały się pytania o ciążę. Marta z "Rolnik szuka żony" natychmiast odpowiedziała

Marta z programu "Rolnik szuka żony" zamieściła w sieci krótkie nagranie, które wystarczyło, by fani od razu zaczęli dopytywać się o to, czy jest w ciąży. Uczestniczka hitu TVP nie wahała się i natychmiast odpowiedziała.

Program "Rolnik szuka żony" budzi wielkie zainteresowanie wśród widzów Telewizji Polskiej. Pomimo tego, że w siódmym sezonie, nie wszystko potoczyło się po myśli uczestników. To jednak fani mają szansę obserwować, jak rozwija się uczucie pomiędzy Martą i Pawłem. Para obdarzona została największą sympatią przez fanów "Rolnik szuka żony", ale na ich temat pojawia się także najwięcej teorii. Tym razem fani doszukali się ciążowego brzuszka u uczestniczki.

Ogromne zaskoczenie w Ogromne zaskoczenie w "Rolnik szuka żony". Magda i Kuba wyznali wszystko przed kameramiCzytaj dalej

Krótkie nagranie wywołało wiele pytań

Przed kolejnym odcinkiem programu "Rolnik szuka żony" widzowie na bieżąco mogą śledzić, co dzieje się w życiu ulubionych uczestników w mediach społecznościowych. Wielu fanów sprawdza, co dzieje się o Marty. Uczestniczka w ostatnich dniach zamieściła krótkie nagranie, na którym prezentuje makijaż wykonany przez swoją koleżankę.

- Fajnie, kiedy kumpela jeszcze z czasów podstawówki @buziemaluje zostaje (w mojej opinii) najlepszą makijażystką w Polsce. Kochana uwierz w siebie, jesteś #the best - napisała Marta.

Jednak nie makijaż zwrócił uwagę internautów. Na nagraniu widać, jak uczestniczka "Rolnik szuka żony" dotyka się po brzuchu. Internauci od razu to wyłapali i zaczęli pytać o to, czy Marta jest w ciąży.

Marta z "Rolnik szuka żony" odpowiada na pytania internautów w sprawie ciąży

- Jesteś w ciąży - stwierdziła jedna z internautek.

- tak!!! Ale spożywczej - natychmiast odpowiedziała jej Marta.

To nie wszystko, jeden z internautów "wyjawił" wszystkim, kto jest ojcem dziecka Marty.

- Jesteś w ciąży. Paweł jest ojcem - napisał internauta.

Gienek i Andrzej z Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" z niemałymi problemami. Wszystko przez awarięCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

- Dzięki za info - podziękowała Marta.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

fot. Instagram/Marta Paszkin

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł