rolnik szuka żony
YouTube / Rolnik Szuka Żony
Autor Magdalena Więckowska - 4 Grudnia 2020

“Rozumu i klasy za grosz”. Fani o porażającym wpisie Józefa z “Rolnik szuka żony”

“Rolnik szuka żony”, pomimo że rozwiał już całkiem sporo wątpliwości co do szans stworzenia związków w programie, nie oszczędza fanom kolejnych emocji. Najstarszy z uczestników show Telewizji Polskiej - Józef - pozostaje bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Fani jednej z grup na Facebooku mogli go bliżej poznać głównie dzięki temu, że rolnik ochoczo brał udział w rozmowach w komentarzach. Tym razem sam opublikował wpis, który przez większość osób został uznany za skandaliczny i całkowicie nieśmieszny żart.

Rolnik szuka żony” ma w sobie wielki potencjał, z którego korzystało i korzysta wielu uczestników. Dzięki udziałowi w programie spora liczba rolników zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. Czy jednak Józef dba o to, by w jego przypadku popularność miała pozytywny wydźwięk?

Ogromne zaskoczenie w Ogromne zaskoczenie w "Rolnik szuka żony". Magda i Kuba wyznali wszystko przed kameramiCzytaj dalej

“Rolnik szuka żony” i nowe pomysły Józefa

Widzowie programu “Rolnik szuka żony” z pewnością pamiętają niejeden moment z pierwszych odcinków, gdy Józef bez wahania przekraczał granice dystansu fizycznego z dopiero co poznanymi kandydatkami. One głośno nie protestowały, a Józef po wysypie negatywnych komentarzy internautów stwierdzał, że były to tylko żarty i jego poczucie humoru.

Potem jednak okazało się, że podczas randki Apolonia powiedziała, że nie podobało jej się zachowanie mężczyzny, gdy ten bez ogródek położył się obok niej na łóżku podczas oglądania mapy. Teraz wiemy, że Apolonia i Grażyna same zrezygnowały z kontynuacji znajomości z rolnikiem, a Józef podziękował także Ewie, mówiąc, że “aż tak się nie zakochał”.

Dalsze próby Józefa

Na jednej z grup poświęconych programowi “Rolnik szuka żony” Józef zamieścił ostatnio wpis prezentujący dość nietypową fotografię. Opatrzył ją podpisem “Chce do mnie przyjechać i mnie bliżej poznać” oraz emotikonami, które raczej nie wyrażały zadowolenia.

Przypom

Na zdjęciu widzimy kobietę siedzącą na krokodylu, a zdjęcie było najprawdopodobniej wykonane w zoo. Internauci zalali wpis Józefa komentarzami i - jak widać - z “humorystycznych” postów Józefa śmieje się głównie on sam i zaledwie kilka innych osób. Wielu internautów odczytało to bowiem jako wyśmiewanie się z nadwagi, ponieważ kobieta na fotografii jest rozmiaru plus size. Niektóre z komentarzy nie pozostawiły suchej nitki na rolniku:

Teraz widać dlaczego jest Pan sam jeśli bawi Pana kobieta wklejona na zdjęciu z nadwagą... Kandydatki które Pan miał to aż och ach tu pomacał tam pomacał a teraz takie coś wrzucać w internet? Trochę głupota dla mnie i brak szacunku[pis. oryg.]

Gienek i Andrzej z Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" z niemałymi problemami. Wszystko przez awarięCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Ale te ikonki, które Pan wstawił to chyba nie sugeruja radości[pis. oryg.]

“Nawet jeżeli ta sytuacja byłaby prawdziwa to nie masz prawa Józefie wyśmiewać się z nadwagi. Bożyszczem kobiet też nie jestes” [pis. oryg.]

Józef odpowiedział w jednym z komentarzy na zarzuty:

"mi nie chodziło o nadwagę lecz charakter tej Pani!!!!!!!! Pozdrawiam" [pis. oryg.]

Niektórzy z internautów twierdzą, że wizerunek kobiety na zdjęciu pochodzi z memów, czyli humorystycznych obrazków popularnych w internecie. Trudno jednak znaleźć potwierdzenie tej tezy oraz zgodę kobiety ze zdjęcia na upublicznianie jej wizerunku.

fb

fb

fb

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł