screenshot z YouTube / Rolnik szuka żony
YouTube.com
Autor Magdalena Więckowska - 5 Października 2020

Porażające słowa Józefa z "Rolnik szuka żony". Widzowie oniemieli

“Rolnik szuka żony” jest programem, który wzbudza całą paletę emocji zarówno wśród uczestników, jak i widzów. Ostatni odcinek wyemitowany w niedzielny wieczór (4 października) obfitował w kolejne nowości - wszak wszystkie kandydatki i wszyscy kandydaci zjechali się do gospodarstw rolników. Jest to zatem kompletnie nowy rozdział w ich osobistej historii poszukiwania miłości. Jednym z bohaterów, który wzbudza najwięcej emocji wśród telewidzów jest 66-letni Józef.

W “Rolnik szuka żony” mogliśmy zobaczyć nie raz dość dyskusyjne zachowanie najstarszego uczestnika programu. Wiemy również, że Józef jest niezwykle bezpośrednią osobą, która nie owija swoich opinii w bawełnę.

Zmarła zbyt wcześnie, 6 lat temu osierociła trójkę małych dzieci. Grała m. in. w Zmarła zbyt wcześnie, 6 lat temu osierociła trójkę małych dzieci. Grała m. in. w "Złotopolskich"Czytaj dalej

“Rolnik szuka żony” i zachowanie Józefa

Nawet Marta Manowska, znana z wielkiej kultury osobistej i cierpliwości nie wytrzymała podczas jednego z pierwszych odcinków programu, gdy Józef dzwonił do kobiet, które wysłały do niego listy. Prowadząca, słysząc niezbyt taktowne odzywki seniora, powiedziała z wyrzutem: “Możesz być milszy?” Na tym się jednak nie skończyło. W odcinku, w którym Józef grał z kobietami w bule doszło do serii sytuacji, które wstrząsnęły telewidzami. Na fanpage’u programu “Rolnik szuka żony” wylało się morze negatywnych komentarzy, odnoszących się do niewybrednych komentarzy Józefa i notorycznie przekraczanych przez niego granic nietykalności cielesnej uczestniczek. Co ciekawe, towarzyszki rolnika wcale nie okazywały dyskomfortu związanego z zachowaniem Józefa.

Nikt nie wie, jak się tam znalazł. Tropikalny zabójca w OdrzeNikt nie wie, jak się tam znalazł. Tropikalny zabójca w OdrzeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Naprawiał kombajn. Liczyła się każda chwila, pilna akcja ratunkowa w polskiej miejscowości
2. Już niebawem mieszkańcy bloków mogą się nieźle zdziwić. Budynki czeka nietypowa modernizacja
3. "Piątka dla zwierząt" przejdzie, rolnicy dostaną rekompensaty. Nowy minister rolnictwa zakończy spory z protestującymi?

Rolnik, który nie owija w bawełnę

W najnowszym odcinku programu “Rolnik szuka żony” Józef oczekiwał w swoim gospodarstwie trzech kandydatek: Apolonii, Grażyny i Ewy. Widać wyraźnie, że wszystkim trzem kobietom bardzo zależy na względach Józefa, który konsekwentnie twierdzi, że daje wszystkim trzem paniom równe szanse. Rolnik od samego początku zastrzegał, że wygląd kobiety ma dla niego pierwszorzędne znaczenie - to właśnie z tego powodu wyeliminował jedną z uczestniczek w poprzednim odcinku. W momencie przyjazdu kobiet na swoje gospodarstwo, Józef nie powstrzymał się od mocnego powitalnego komentarza w stosunku do Grażyny:
- A ty rozbieraj się, albo jak tam chcesz. Grażyna do tych rozrywkowych się zalicza.
Czy słowa Józefa były odpowiednie? Telewidzowie mogą mieć swoje opinie, ale najważniejsze jest to, co myślą o tym same zainteresowane rolnikiem - a zdaje się, że cięty język 66-latka wcale im nie przeszkadza.

Program Program "Premie dla młodych rolników" i zakup maszyny. Wiadomo, za co nie będzie pieniędzyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najlepsze, najszybsze, najpyszniejsze ciasto bez pieczenia. Nie da się opisać smaku, jest boskie
  2. Piotr Żyła z ukochaną Marceliną przekazali radosną nowinę. Fani oszaleli ze szczęścia
  3. Maltańczyk wygrał nagrodę najsłodszego psa na świecie. Dawniej żył w fabryce psów, nikt go nie kochał
  4. Toaleta dla krów. Niecodzienny pomysł uchroni wszystkich?
  5. Wnioski można składać tylko do 7 października. Wiemy, kto dostanie dodatkowe pieniądze
  6. Uwaga: Już jutro rozlegnie się alarmowy sygnał ostrzegawczy, sytuacja jest bardzo poważna. Zawyją wszystkie syreny

Następny artykuł