Rolnik szuka żony - Paweł
kadr z programu " Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 5 Listopada 2020

Nagranie wszystko potwierdziło. Paweł z "Rolnik szuka żony" postawił na swoim

"Rolnik szuka żony" wzbudza ogromne emocje wśród widzów, którzy niecierpliwie czekają na to, co wydarzy się w kolejnym odcinku. Teraz okazuje się, że internauci doszli do tego, co wydarzyło się po programie. W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie, które wszystkiemu dowodzi.

Fani programu "Rolnik szuka żony" już w niedzielę będą mogli cieszyć się z kolejnego odcinka wielkiego hitu Telewizji Polskiej. Tymczasem w sieci pojawiło się zaskakujące nagranie, które potwierdza, co działo się w życiu Pawła po zakończenia programu.

Walka o życie w Walka o życie w "Rolnicy. Podlasie". Gienio i Andrzej przeżyli dramatyczne chwileCzytaj dalej

Paweł z "Rolnik szuka żony" próbował naprawić swój błąd

W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" Paweł usłyszał od Marty, że uczestniczka odejdzie z programu. Marta zdecydowała, że nie będzie rywalizować z uczestniczkami o serce rolnika, zwłaszcza po niemiłym żarcie, który został pokazany w telewizji.

Całą sytuację związaną z zachowaniem Pawła opisywaliśmy już wcześniej. Widzowie od emisji ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" zastanawiali się, czy para będzie miała się ze sobą jeszcze spotykać. Wielu z nich wskazywało, że pasują do siebie idealnie, ale niestety, rolnik przekreślił swoją szansę na szczęście.

Marta ostatecznie zdecydowała się spakować i wyjechać do domu. Prośby rolnika na nic się zdały, ale padły zaskakujące słowa.

Paweł z "Rolnik szuka żony" zaprosił Martę na wesele swojego brata. Kandydatka o serce rolnika wyznała, że nie zgodzi się, żeby pójść z nim na zabawę teraz, ale poprosiła, by Paweł odezwał się do niej po programie. Teraz okazuje się, że internauci odnaleźli w sieci nagranie, które świadczy o tym, jak potoczyły się ich losy.

Ogromna przesada w Ogromna przesada w "Rolnik szuka żony"? Przekroczono wszystkie granice, widzowie nie mają wątpliwościCzytaj dalej

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" są razem?

W sieci pojawiło się nagranie z poprawin wesela, na którym widać, nikogo innego, jak właśnie Martę. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" tańczy na nim razem z innymi kobietami, które pojawiły się na imprezie brata Pawła. Oznacza to, że para nie tylko pojawiła się razem na ślubie, ale i bawili na tyle dobrze, by zostać do następnego dnia.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Cała prawda o mamie Zenka Martyniuka. Ma 71 lat, a tak się zachowuje
2. Najpierw Cię namierzą, a potem wystawią mandat 500 zł. Duże zmiany na drogach i wysokie kary już za chwilę
3. Magda z "Rolnik szuka żony" wielką przegraną programu? Wszystko jest już jasne

Modernizacje przeszły najśmielsze oczekiwania. Legendarny ciągnik w zupełnie nowej odsłonieModernizacje przeszły najśmielsze oczekiwania. Legendarny ciągnik w zupełnie nowej odsłonieCzytaj dalej

Po odnalezieniu nagrania wśród fanów "Rolnik szuka żony" pojawiło się wiele pytań. Widzowie zastanawiają się, czy para jest ze sobą po programie, ale póki co ukrywają swój związek. Przypomnijmy, uczestnicy w czasie emisji całego programu, nie mogą zdradzić, jak zakończył się "Rolnik szuka żony". Z pewnością już niedługo dowiemy się, czy to prawda, że Marta i Paweł stworzyli związek. Na razie wiadomo jednak, że tak jak chciał tego Paweł, poszli razem na wesele jego brata.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

Screen z nagrania Facebook/Studio Dora Dj-wodzirej na wesele i inne okazje

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oszałamiająco szybki i łatwy przepis na ciasto bez pieczenia galaretkowiec. Żadnego wysiłku, a efekt fenomenalny
  2. Aż chce się płakać. Potraktowali żywe zwierzęta jak zabawki, umieszczając je w automacie
  3. Stawki będą niższe, pieniądze dopiero w przyszłym roku. Poznaliśmy kwoty dopłat
  4. Nowy podatek już od pierwszego stycznia. Odbije się nie tylko na kieszeni konsumentów, ale i na całej branży
  5. Zostały tylko 22 dni. Dla zapominalskich kary do 5 tysięcy złotych
  6. Dzisiaj skończyłaby 105 lat. Jak wspominamy Hankę Bielicką, ikonę polskiego kabaretu i sceny aktorskiej?
  7. Języki szczeniaków zmieniły kolor na różowy. Nagle było wiadomo, że doszło do zbrodniŹródło: Telemagazyn

Następny artykuł