Rolnik szuka żony - Paweł
kadr z programu " Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 5 Listopada 2020

Nagranie wszystko potwierdziło. Paweł z "Rolnik szuka żony" postawił na swoim

"Rolnik szuka żony" wzbudza ogromne emocje wśród widzów, którzy niecierpliwie czekają na to, co wydarzy się w kolejnym odcinku. Teraz okazuje się, że internauci doszli do tego, co wydarzyło się po programie. W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie, które wszystkiemu dowodzi.

Fani programu "Rolnik szuka żony" już w niedzielę będą mogli cieszyć się z kolejnego odcinka wielkiego hitu Telewizji Polskiej. Tymczasem w sieci pojawiło się zaskakujące nagranie, które potwierdza, co działo się w życiu Pawła po zakończenia programu.

Paweł z "Rolnik szuka żony" próbował naprawić swój błąd

W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" Paweł usłyszał od Marty, że uczestniczka odejdzie z programu. Marta zdecydowała, że nie będzie rywalizować z uczestniczkami o serce rolnika, zwłaszcza po niemiłym żarcie, który został pokazany w telewizji.

Całą sytuację związaną z zachowaniem Pawła opisywaliśmy już wcześniej. Widzowie od emisji ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" zastanawiali się, czy para będzie miała się ze sobą jeszcze spotykać. Wielu z nich wskazywało, że pasują do siebie idealnie, ale niestety, rolnik przekreślił swoją szansę na szczęście.

Marta ostatecznie zdecydowała się spakować i wyjechać do domu. Prośby rolnika na nic się zdały, ale padły zaskakujące słowa.

Paweł z "Rolnik szuka żony" zaprosił Martę na wesele swojego brata. Kandydatka o serce rolnika wyznała, że nie zgodzi się, żeby pójść z nim na zabawę teraz, ale poprosiła, by Paweł odezwał się do niej po programie. Teraz okazuje się, że internauci odnaleźli w sieci nagranie, które świadczy o tym, jak potoczyły się ich losy.

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" są razem?

W sieci pojawiło się nagranie z poprawin wesela, na którym widać, nikogo innego, jak właśnie Martę. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" tańczy na nim razem z innymi kobietami, które pojawiły się na imprezie brata Pawła. Oznacza to, że para nie tylko pojawiła się razem na ślubie, ale i bawili na tyle dobrze, by zostać do następnego dnia.

Po odnalezieniu nagrania wśród fanów "Rolnik szuka żony" pojawiło się wiele pytań. Widzowie zastanawiają się, czy para jest ze sobą po programie, ale póki co ukrywają swój związek. Przypomnijmy, uczestnicy w czasie emisji całego programu, nie mogą zdradzić, jak zakończył się "Rolnik szuka żony". Z pewnością już niedługo dowiemy się, czy to prawda, że Marta i Paweł stworzyli związek. Na razie wiadomo jednak, że tak jak chciał tego Paweł, poszli razem na wesele jego brata.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

Screen z nagrania Facebook/Studio Dora Dj-wodzirej na wesele i inne okazje

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł