rolnik szuka żony
Facebook: Szkockie krowy - baśki, fot. Eperizu Photography
Autor Magdalena Więckowska - 6 Listopada 2020

Sesja narzeczeńska u Pawła z "Rolnik szuka żony". Zakochani z Baśkami w tle

“Rolnik szuka żony” stał się jednym z najbardziej popularnych i charakterystycznych programów telewizyjnych ostatnich lat. Produkcja promuje nie tylko życie na wsi, ale też odczarowuje wiele utartych przekonań na temat rolników, ukazując ich takich, jacy są naprawdę. I choć “Rolnik szuka żony” ma przede wszystkim pomóc uczestnikom w tym, by znaleźli miłość swojego życia i otworzyli się na nowe uczucie, to kadry pokazywane w programie potrafią zachwycić swoim pięknem. Nic zatem dziwnego, że wiele osób decyduje się na sesje narzeczeńskie i ślubne w wiejskiej scenerii.

W “Rolnik szuka żony” jednym z najbardziej lubianych i szanowanych uczestników jest Paweł, który zaprosił do swojego gospodarstwa Martę, Agnieszkę i Natalię. W ramach swoich rolniczych zajęć jest hodowcą pięknej rasy krów - highland cattle, które pieszczotliwie nazywa “baśkami”. Okazuje się, że u Pawła miała miejsce całkiem niedawno niezwykle nietypowa sesja narzeczeńska.

Stawki będą niższe, pieniądze dopiero w przyszłym roku. Rolnicy poznali kwoty dopłat do nasionStawki będą niższe, pieniądze dopiero w przyszłym roku. Rolnicy poznali kwoty dopłat do nasionCzytaj dalej

“Rolnik szuka żony”, rolnicy i sesje

Paweł prowadzi na Facebooku fanpage zatytułowany “Szkockie krowy - Baśki”. Zamieszcza tam całkiem sporo materiałów, które dotyczą hodowli jego bydła. W opisie strony możemy przeczytać:

“Znajdziecie tu Państwo nie tylko sporo zdjęć i ciekawych informacji na temat tej rasy, ale także opis i historię naszej hodowli. Mamy nadzieję, że również Państwo, podobnie jak my, zafascynują się tą przepiękną rasą bydła”

I rzeczywiście, wiele osób ulega fascynacji wielkim, futrzastym i łagodnym krowom do tego stopnia, że decydują się na sesje narzeczeńskie. Całkiem niedawno Paweł miał w swojej hodowli gości, którzy chcieli odbyć sesję zdjęciową z tzw. "baśkami".

Nagranie wszystko potwierdziło. Paweł z Nagranie wszystko potwierdziło. Paweł z "Rolnik szuka żony" postawił na swoimCzytaj dalej

Sesja narzeczeńska u Pawła

U progu jesieni Paweł zamieścił uroczy wpis na swojej stronie na Facebooku poświęconej szkockim krowom. Dotyczył on nietypowego wydarzenia, jakim była sesja narzeczeńska wśród jego krów. Dwójka zakochanych, na co dzień niemieszkająca w pobliżu gospodarstwa Pawła, zdecydowała się upamiętnić czas narzeczeństwa na tle natury. Zdjęcia są niezwykle klimatyczne i z pewnością trudno przejść obok nich obojętnie. Sam Paweł, przy zamieszczonych zdjęciach dodał opis następującej treści:

Kolejna sesja narzeczeńska wśród Baś, to już 3 w tym roku”.

Jak widać, piękne krowy Pawła cieszą się popularnością nie tylko ze względu na walory czysto użytkowe, lecz również ze względu na swój nietypowy wygląd. Wprawne oko fotografa z pracowni Eperizu Photography uchwyciło to, co najpiękniejsze - połączenie miłości dwojga ludzi na łonie natury. Eperizu Photography jest prowadzone przez Renatę Zawadzką, która prezentuje swoje przepiękne fotografie nie tylko na Facebooku, ale również na Instagramie. Jak pisze na portalu społecznościowym: "Świat jest piękniejszy przez wizjer aparatu. Sesje zdjęciowe na terenie Wrocławia/Dzierżoniowa i okolic". Na profilu fotografki możemy oglądać sesje zdjęciowe z rozmaitych wydarzeń - nie tylko sesje narzeczeńskie, ale także ślubne, ciążowe, noworodkowe, komunijne i wiele innych. Towarzyszy im zawsze malownicza sceneria w naturze, a fotografie cieszą się coraz większą popularnością.

Walka o życie w Walka o życie w "Rolnicy. Podlasie". Gienio i Andrzej przeżyli dramatyczne chwileCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zamówił kanapkę z McDonald's, miała być bez sałaty, której nienawidzi. Gdy zobaczył swoje zamówienie, od razu złapał za aparat
  2. Weterynarze walczyli do upadłego, żeby uratować psa bogatego biznesmena. Nie do wiary, jak im później podziękowano
  3. Za 1,5 miesiąca może zabraknąć w Polsce ważnego produktu. Nadchodzą poważne problemy
  4. Tegoroczne żniwa uderzają w rolników. Jedyna nadzieja w nadchodzących tygodniach
  5. Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzyna
  6. Joe Biden zawdzięcza wnukom więcej, niż mogłoby się wydawać. Najmłodsi w rodzinie opowiadają o relacji z dziadkiem
  7. Niemowlę zrobiło niespodziewaną pobudkę ogromnemu pitbullowi. Jego reakcja była natychmiastowa

Następny artykuł