Rolnik szuka żony - Randki
kadr z programu " Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 6 Grudnia 2020

Ogromne zaskoczenie w "Rolnik szuka żony". Magda i Kuba wyznali wszystko przed kamerami

Kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" za widzami telewizji polskiej. Jak co tydzień fani mogli zobaczyć swoich ulubionych uczestników, którzy szukają miłości. Z lepszym lub gorszym skutkiem. Dziś odbyły się randki, na które wszyscy czekali. Największym zaskoczeniem było to, jak wypadła randka Magdy i Kuby oraz słowa, które wyznali przed kamerami.

Dziś widzowie programu "Rolnik szuka żony" mogli obejrzeć kolejny odcinek hitu TVP, w którym uczestnicy wybrali się na randki ze swoim potencjalnymi kandydatkami i kandydatami na towarzysza życia. Spotkania przyniosły wiele emocji.

Magda z "Rolnik szuka żony" promienieje i razem z Kubą wyznają prawdę przed kamerami

Jak na początku odcinka zauważyła Marta Manowska, dziś pary odwiedzają najpiękniejsze miejsca w całym kraju, gdzie będą mogli przeżyć najpiękniejsze chwile i umacniać więzi.

Widzowie mieli szansę poznać Kubę, nowego kandydata Magdy. Rolnik wyznał, że miał parę dziewczyn w przeszłości, ale nie wyszło mu. Teraz ma nadzieje, że uda mu się nawiązać więź z Magdą. Pomimo tego, że nie było go od początku w programie "Rolnik szuka żony", a Magdę zna od niedawna, przed kamerami wyznał, że chyba łączy ich miłość.

Magda wyglądała przy Kubie na zachwyconą. Zakochani spotkali się na randkę i chociaż pogoda nie sprzyjała, bawili się wyśmienicie. Uczestniczka z ogromnym uśmiechem patrzyła na swojego nowego i jedynego kandydata. Para rozmawiała na temat tego, ile dzieci chcieliby mieć. Widzowie "Rolnik szuka żony" byli zaskoczeni, gdy para na tak wczesnym etapie znajomości wyznali przed kamerami, że są pewni swoich uczuć.

- Jestem zaskoczona swoim postępowaniem - wyznała zaskoczona swoim zachowaniem Magda.

- Powoli zakochuję się w Magdzie - wyznał Kuba przed kamerami.

Podczas gry w kręgle Magda i Kuba nie mieli problemów z okazywaniem sobie czułości, przytulali się, całowali.

- Ten błysk w oku, pewność siebie (...) wiesz, czego chcesz - mówiła o Kubie Magda.

- Myślę, że jesteśmy razem - dodał Kuba.

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" zachwyceni randkami

Paweł i Marta kolejny raz pokazali, że są idealnie dobrani. Para wspominała wesele, na którym byli razem, gdzie Marta mogła poznać jego całą rodzinę. Teraz Marta chciałaby, żeby Paweł więcej czasu spędził z jej córką. Rolnik wyznał, że spędzanie czasu z małą dziewczynką bardzo mu pasuje. Jest przekonany, że Marta będzie wspaniałą mamą dla następnych dzieci.

Widzowie "Rolnik szuka żony" mogli także zobaczyć randkę Macieja i Ilony, którzy spacerowali razem po lesie. Rolnik wyznał, że jest gotowy na założenie rodziny.

Marta Manowska przyjechała do Józefa i Dawida

W ostatnim odcinku Marta Manowska nie odwiedziła Józefa. Teraz widzowie mieli szansę zobaczyć ich spotkanie, podczas którego Józef zdradził, jak wyglądały jego relacje z uczestniczkami. Bardzo żałował, że nie wyszło mu z Apolonią.

Prowadząca pojawiła się także u Dawida. W rozmowie uczestniczyli także jego rodzice, którzy bardzo przeżywają zawód miłosny swojego syna. Marta Manowska zachęcała go, by jeszcze raz przeczytał listy, które przed rozpoczęciem programu wysyłały do niego kandydatki do programu "Rolnik szuka żony". Widać, że Dawid ma wiele wsparcia w rodzicach, a także to, że w końcu zrozumiał, co się wydarzyło w ostatnich tygodniach.

Następny artykuł