rolnik szuka żony
YouTube / Rolnik Szuka Żony
Autor Magdalena Więckowska - 7 Grudnia 2020

Internauci miażdżą Macieja z "Rolnik szuka żony". Ogromna krytyka po odcinku

Maciej z “Rolnik szuka żony”, 31-letni sadownik, od początku edycji był jednym z bardziej lubianych uczestników programu. Widzowie pokładali w nim wielką nadzieję, że znajdzie w programie miłość swojego życia. Do gospodarstwa w Chlebnie zaprosił trzy piękne dziewczyny, a finalnie zdecydował się kontynuować program ze swoją rówieśniczką - Iloną. Po ostatnim odcinku “Rolnik szuka żony” na Macieja spadła ogromna ilość krytyki ze strony widzów. Czy słusznie?

“Rolnik szuka żony” pokazał, że Maciej nie jest zbyt zaangażowany w potencjalny związek z Iloną, a jego słowa wypowiadane w różnych momentach sobie przeczą.

Ogromne zaskoczenie w Ogromne zaskoczenie w "Rolnik szuka żony". Magda i Kuba wyznali wszystko przed kameramiCzytaj dalej

“Rolnik szuka żony” i Maciej

Od początku programu kandydatkom regularnie przypominano, że Maciej pisze doktorat. Co więcej, rolnik podkreślał, że lato jest dla niego wyjątkowo pracowitym czasem ze względu na zbiory czereśni. W wizytówce Macieja zamieszczonej na portalu programu możemy przeczytać: niestety zazwyczaj zmuszony był wybierać między związkiem a gospodarstwem, co niszczyło jego relacje. Jak wielu widzów pamięta z poprzednich odcinków, po wyjeździe Ilony z gospodarstwa Macieja, mężczyzna skontaktował się z nią dopiero po dwóch tygodniach, dokładnie dzień przed jego rewizytą w domu kandydatki. Ilona podczas ich wspólnego wyjazdu dodała:

- Nie przyjechałeś po rewizycie do mnie ani razu- stwierdziła ze śmiechem.

Również podczas rozmowy z rodziną Ilony podkreślał, że nie ma czasu na kontaktowanie się z kobietą, gdy musi pracować w sadzie. Internauci już tydzień temu obszernie komentowali takie zachowanie, twierdząc, że najwyraźniej Maciejowi na związku z Iloną zbytnio nie zależy.

Zachowanie rolnika w najnowszym odcinku

Kolejna fala krytyki - chyba jeszcze większa niż tydzień temu - wezbrała się, gdy widzowie zobaczyli zachowanie Macieja w stosunku do Ilony podczas wspólnego wyjazdu. Tym razem mężczyzna nie musiał wybierać między czereśniami a telefonem, a mimo to z relacji Ilony przed kamerami wiadomo, że traci ona powoli zainteresowanie rolnikiem ze względu na jego zachowanie. Internauci nie pozostawili na Macieju suchej nitki. Oto niektóre z komentarzy na jednej z grup poświęconych programowi:

"Z tej mąki chleba nie będzie"

"U niego tylko czereśnie się liczą... zero chemii między nimi"

"Szpaku coś kręci nie jest zdecydowany"

"Krętacz moim zdaniem"

"Nie mogę go słuchać. Ilonę symbolicznie ukazałbym jako czereśnię, a on jest robakiem w tej czereśni"

"Czereśnie, doktorat, szpaki, łapanie za ramię, odległość i zbyt poważne myślenie Ilony o związku strasznie przeszkadza w spotykaniu się dr. Macieja z Iloną. Kończ Macieju, wstydu oszczędź, bo szkoda dziewczyny"

Jak rozwinie się relacja Ilony i Macieja? Kobieta stwierdziła, że na przetrwanie ich relacji do następnego lata "są nikłe szanse", a więcej z pewnością widzowie dowiedzą się podczas finałowego odcinka.

Rozbieżności w wypłatach pieniędzy dla rolników. ARiMR zabrała głos w sprawieRozbieżności w wypłatach pieniędzy dla rolników. ARiMR zabrała głos w sprawieCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł