rolnik szuka żony
YouTube / Rolnik Szuka Żony
Autor Magdalena Więckowska - 8 Listopada 2020

Rolnik szuka żony: Józef się przejechał. Wiadomo, która z nim zostanie

“Rolnik szuka żony” w niedzielę 8 listopada wyjaśniło wiele wątpliwości, które były w widzach od zeszłego tygodnia. Już wiadomo, które uczestniczki i którzy uczestnicy mają szansę na miłość, a kto może pojechać do domu. Jednym z wielkich przegranych okazuje się być Józef, choć ostatnią panią, którą nie zaprosił jeszcze na randkę okazała się być Ewa.

W “Rolnik szuka żony” zawrzało nie tylko u Józefa, ale także u Dawida i Magdaleny. Czy dla kogokolwiek z nich show zakończy się happy endem?

Ogromna przesada w Ogromna przesada w "Rolnik szuka żony"? Przekroczono wszystkie granice, widzowie nie mają wątpliwościCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Cała prawda o mamie Zenka Martyniuka. Ma 71 lat, a tak się zachowuje
2. Pobierający 500+ mają się z czego cieszyć. Od przyszłego roku ważne zmiany w świadczeniu
3. Magda z "Rolnik szuka żony" wielką przegraną programu? Wszystko jest już jasne

“Rolnik szuka żony” i niepowodzenie Józefa

Odcinek w domu Józefa rozpoczął się od ogłoszenia Grażyny, która oznajmiła, że chce jechać do domu. Przyznała, że ze strony Józefa spotkało ją wiele przykrości i nie usłyszała od niego ani jednego komplementu. Mężczyzna był widocznie zdziwiony i zmieszany i poprosił pozostałe panie, by stanęły w jego obronie.

Co ciekawe, Apolonia nie ujęła się za Józefem, lecz przytuliła Grażynę, mówiąc, że chciałaby żeby została. Wyraziła, że ją rozumie. Ewa nie zajęła w sprawie jasnego stanowiska, lecz w późniejszym czasie wyznała, że decyzja Grażyny jest dla niej “korzystna”.

Ogromna przesada w Ogromna przesada w "Rolnik szuka żony"? Przekroczono wszystkie granice, widzowie nie mają wątpliwościCzytaj dalej

Randka z Apolonią

Później Józef udał się na randkę z Apolonią. Razem karmili lamy i odbyli ważną rozmowę. Apolonia zdradziła, że rodzina jest dla niej fundamentem i fakt, że strona Józefa nie wspiera jego występu w programie “Rolnik szuka żony” jest dla niej problematyczne, ponieważ nie chciałaby stawać między nim a jego bliskimi.

Potem wyznała przed kamerami, że czas, by pojechała do domu. Okazuje się, że Józef nie musiał nawet żadnej z pań dziękować za udział w programie, ponieważ… podziękowały mu same. Najwidoczniej z Józefem pozostanie Ewa, która jeszcze czeka na zaproszenie na randkę z Józefem.

Rolnik szuka żony: Józef się przejechał. Wiadomo, która z nim zostanieRolnik szuka żony: Józef się przejechał. Wiadomo, która z nim zostanieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nadchodzi rewolucja w McDonald's, restauracja podjęła ostateczną decyzję. Właśnie trwa ostatni etap prac, niedługo świat pozna zupełną nowość
  2. Lockdown a spacer z psem? Jak wyprowadzać zwierzęta na spacer?
  3. Stawki będą niższe, pieniądze dopiero w przyszłym roku. Poznaliśmy kwoty dopłat
  4. Nowy podatek już od pierwszego stycznia. Odbije się nie tylko na kieszeni konsumentów, ale i na całej branży
  5. Zostały tylko 22 dni. Dla zapominalskich kary do 5 tysięcy złotych
  6. Franciszek Pieczka podzielił się ważną refleksją na temat koronawirusa. Jak uwielbiany aktor żyje podczas pandemii?
  7. Nagrał, co husky robią w nocy w łóżku. Odkrył powód, dlaczego się nie wysypiaNastępny artykuł