rolnik szuka żony
YouTube / Rolnik Szuka Żony
Autor Magdalena Więckowska - 8 Listopada 2020

Magda z "Rolnik szuka żony" wielką przegraną programu? Wszystko jest już jasne

W “Rolnik szuka żony” jedyną uczestniczką, która zaprosiła na swoje gospodarstwo kandydatów na męża jest Magdalena. Rolniczka otrzymała rekordową liczbę listów - żaden uczestnik w historii wszystkich edycji programu nie dostał ich w liczbie około czterystu sztuk. Można było wtedy powiedzieć - Magdalena miała w czym wybierać. Wiele osób twierdziło, że tak piękna kobieta bez problemu znajdzie mężczyznę swoich marzeń. Czy jednak nie okazało się po ostatnim odcinku programu, że rolniczka może stać się jedną z najbardziej rozczarowanych uczestniczek?

“Rolnik szuka żony” jest nieprzewidywalny - nie ma tutaj gotowego scenariusza, bo na bieżąco pisze go samo życie. Tak samo jest z uczuciami - pojawiają się one w najmniej spodziewanym momencie, a wtedy, kiedy się ich oczekuje - one nie zjawiają się wcale.

Ogromna przesada w Ogromna przesada w "Rolnik szuka żony"? Przekroczono wszystkie granice, widzowie nie mają wątpliwościCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Cała prawda o mamie Zenka Martyniuka. Ma 71 lat, a tak się zachowuje
2. Lidl uruchomił tydzień polski. Na półki rzucił absolutne hity
3. Magda z "Rolnik szuka żony" wielką przegraną programu? Wszystko jest już jasne

“Rolnik szuka żony” i Magdalena

Faworytem Magdaleny był przez długi czas Paweł, lecz swoim zachowaniem określanym przez rolniczkę jako “nieszczere” spadł w jej osobistych rankingach. Magdalena zaprosiła wcześniej do gospodarstwa Mateusza, który nie ukrywał, że nie ma nic wspólnego z rolnictwem i po prostu chce się dobrze zabawić.

W późniejszym czasie Magdalena była zdziwiona, że zaproszeni mężczyźni zdają się po prostu dobrze spędzać czas, nie skupiając się na niej. A Adam? Magdalena podczas randki zarzuciła mu, że nie był nią dostatecznie zainteresowany.

Mężczyzna przyznał, że zrobiło mu się przykro, bo od samego początku deklarował, że przyjechał do programu po to, by bliżej poznać rolniczkę.

Walka o życie w Walka o życie w "Rolnicy. Podlasie". Gienio i Andrzej przeżyli dramatyczne chwileCzytaj dalej

Kłopoty i emocje

Magdalena nie ukrywała, że nie chciałaby zbudować trwałej relacji z Adamem. Powiedziała mu, że nie wie, czy czułaby się z nim bezpieczna, ponieważ mężczyzna nadal nie wie, co dokładnie chce robić w życiu.

Nie inaczej rzecz miała się z Pawłem. Rolniczka wyznała mu, że przez brak jego inicjatywy również z jej strony nie pojawiła się żadna chemia. Powiedziała wprost, że znowu zawiodła się na mężczyznach.

Nie brakowało również łez i rozżalenia ze strony Magdaleny. Mimo to nie powiedziała mężczyznom, by spakowali walizki i wyjechali. A może da im ostatnią szansę na uratowanie drugiego pierwszego wrażenia?

Miliony Polaków dostaną przykry prezent na święta? Możliwy porażający scenariuszMiliony Polaków dostaną przykry prezent na święta? Możliwy porażający scenariuszCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najszybszy chleb na świecie bez drożdży, zakwasu i wyrastania. Zastosuj jeden trick, a przygotujesz go w 40 minut
  2. Nagle złodziej wyważył drzwi i rzucił się na kobietę. Reakcja psa pozostawia wiele do życzenia
  3. Stawki będą niższe, pieniądze dopiero w przyszłym roku. Poznaliśmy kwoty dopłat
  4. Nowy podatek już od pierwszego stycznia. Odbije się nie tylko na kieszeni konsumentów, ale i na całej branży
  5. Zostały tylko 22 dni. Dla zapominalskich kary do 5 tysięcy złotych
  6. Pan Bogusław spadł z roweru i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Niefortunny wypadek okazał się wyjątkowo cenny
  7. Czy zwierzęta mają uzdrawiające moce? Przełomowe odkrycie naukowców nie pozostawia złudzeńNastępny artykuł