Rolnik szuka żony - widzowie
kadr z programu " Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 9 Listopada 2020

Ogromna przesada w "Rolnik szuka żony"? Przekroczono wszystkie granice, widzowie nie mają wątpliwości

Program "Rolnik szuka żony" każdego tygodnia zaskakuje widzów coraz bardziej. Po każdym odcinku w sieci pojawia się morze komentarzy, w których widzowie zabierają głos na temat swoich ulubionych uczestników. Po wczorajszej emisji nie mają już żadnej wątpliwości. To, co miało miejsce w programie, przekroczyło wszystkie granice.

"Rolnik szuka żony" z tygodnia na tydzień dostarcza coraz więcej emocji widzom Telewizji Polskiej. Siódmy sezon trwa w najlepsze, uczestnicy zdążyli się już lepiej poznać, obdarzyć uczuciem i dać sobie jasno do zrozumienia, że pomiędzy niektórymi bohaterami nigdy nie dojdzie do niczego więcej. Wczorajszy odcinek dla jednej z par był przełomowy. Sceny, do których doszło, wprawiły widzów w osłupienie, nic dziwnego, że fani "Rolnik szuka żony" podzielili się swoją opinią na temat niecodziennego zdarzenia w sieci.

“Chłopaki, walnijmy, bo słabo ta robota idzie”. Pudzian rozdaje tajemnicze flakony i daje czadu w polu“Chłopaki, walnijmy, bo słabo ta robota idzie”. Pudzian rozdaje tajemnicze flakony i daje czadu w poluCzytaj dalej

Zaskakujące sceny w programie "Rolnik szuka żony"

Działo się wczoraj w programie "Rolnik szuka żony" już od pierwszych minut. Wszyscy uczestnicy z minutę na minutę fundowali widzom cały wachlarz emocji, ale nie ulega wątpliwości fakt, że największe show miało miejsce w gospodarstwie Dawida.

Dawid już niefortunnie rozpoczął. Wracając z randki, oświadczył dziewczynom, że mają małe szanse, by zostać przez niego wybranie. Te słowa nie zbyt przypadły do gustu kandydatkom, co nie obeszło uwadze Rolnika. Na szczęście zorientował się, że jego słowa mogły urazić uczestniczki. Następnego dnia postanowił przeprosić jedną z nich na randce.

Państwo wkroczyło na pola rolników i odebrało im ziemię. Ani złotówki rekompensatyPaństwo wkroczyło na pola rolników i odebrało im ziemię. Ani złotówki rekompensatyCzytaj dalej

Martyna już na początku randki wydawała się w kiepskim nastroju, który spowodowany był nietrafioną wypowiedzią rolnika. Kandydatka o serce Dawida niestety zrozumiała, że w programie "Rolnik szuka żony" straciła tylko czas. Dawid próbował ratować sytuację, wręczając kobiecie kwiaty. Co więcej, powiedział, że bardzo mu na niej zależy.

- Od samego początku, do samego końca jesteś faworytką. Chciałbym pożegnać Magdalenę i spędzić więcej czasu tylko z tobą - powiedział Dawid.

Niestety, Martyna nie podziela zdania rolnika. Wyznała mu, że nie ma na to ochoty, a nawet zaznaczyła, że nigdy nic między nimi nie będzie.

- Tak! Nie chcę w tym dalej uczestniczyć. Czuję, że nie będzie tego między nami - przekazała.

Martyna nie zareagowała na słowa rolnika. Widać było, że nie wierzy mu w jego zapewnienia. Tuż po randce doszło do sytuacji, która przelała czarę goryczy. Dawid całkowicie się załamał, prosił operatora, by nie nagrywał go, jednak wszyscy na własne oczy widzieliśmy, jak po płaczu, osunął się na ziemię i nie przestawały mu lecieć łzy z oczu.

Widzowie wyrazili swoje zdanie na temat tego, co zobaczyli w "Rolnik szuka żony"

Widzowie po odcinku nie kryli oburzenia na sceny z Dawidem, gdy przeżywał załamanie. Fani "Rolnik szuka żony" stwierdzili, że jest to jedynie poszukiwanie sensacji.

- Dawid ewidentnie wybrał nie te dziewczyny. Od początku fochy i pokazywanie nie wiadomo czego. Takie księżniczki, z który mi nie wiadomo jak postępować. Chłopak się starał jak mógł, gdyby nie ten pierwszy wieczór gdzie zostawił na zbyt długo dwie i rozmawiał z Martyna, może wszystko potoczyłoby się inaczej. Jednak tv nie powinno pokazywać ze sceny rozpaczy - napisał jeden z widzów.

- Myślę, że rozpacz Dawida nie była spowodowana tylko tym, że dostał kosza od Martyny, ale spiętrzenie wszystkich wcześniejszych sytuacji: odjazd pierwszej dziewczyny, zachowanie i księżniczkowanie Magdy, świadomość, że ogląda go całą Polska i ocenia oraz to, że miał ogromną szansę w programie i pozostał wielkim przegranym. Mam co do niego mieszane uczucia, ale ten montaż na koniec to było czyste szukanie sensacji i podbijanie oglądalności przez montażystów. Wykorzystali trudną sytuację tego chłopaka dla własnych celów - dodała kolejna osoba.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Cała prawda o mamie Zenka Martyniuka. Ma 71 lat, a tak się zachowuje
2. Nieoficjalnie: emerytury od 6,5 do nawet 12,5 tysięcy. Jedna grupa otrzymała kolosalne przywileje, mowa o dużym skandalu
3. Magda z "Rolnik szuka żony" wielką przegraną programu? Wszystko jest już jasne

- U Dawida no cóż... Szansą była Martyna. A dwie pozostałe Panie były wielką pomyłką. Chciał chłopak dobrze, a wyszło, jak wyszło. Mógł wtedy obu Paniom pozwolić odjechać, to byłaby inna sytuacja. A już ten montaż na końcu był niepotrzebny. Ale musi być show, muszą być emocje, coś musi się dziać - napisała internautka.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

fot. screen Facebook/Rolnik szuka żony

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pij 3 razy dziennie, a niesamowicie wzmocnisz odporność. Syrop z czarnego bzu wypijesz ze smakiem, w mig rozprawi się z infekcją
  2. Zdjęcie zaniedbanego psa na polskim podwórku rozwścieczyło internautów. Wolontariusze odkryli przykrą prawdę
  3. Stawki będą niższe, pieniądze dopiero w przyszłym roku. Poznaliśmy kwoty dopłat
  4. Nowy podatek już od pierwszego stycznia. Odbije się nie tylko na kieszeni konsumentów, ale i na całej branży
  5. Zostały tylko 22 dni. Dla zapominalskich kary do 5 tysięcy złotych
  6. Wszystko co osiągnął, jest zasługą kobiet. Niepełnosprawny Fabian w mocnych słowach o wyroku TK
  7. Mała zebra straciła życie przez bezmyślność ludzi. Przestraszyła się na śmierćŹródło: Fakt, Facebook

Następny artykuł