Rolnik szuka zony -Paweł
kadr z programu " Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 10 Listopada 2020

Ostateczny dowód w sprawie? Fani "Rolnik szuka żony" już nie mają wątpliwości, jak zakończył się program

Fani "Rolnik szuka żony" w oczekiwaniu na kolejny odcinek nie próżnują, a przeszukują media społecznościowe w poszukiwaniu dowodów na to, jak potoczyły się losy ulubionych bohaterów. Teraz odnaleziony został kolejny. Czyżby teoria fanów coraz bardziej się kleiła?

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" wzbudza wiele emocji wśród widzów. Szczególna uwaga skierowana jest na jedną z par, która zgodnie z doniesieniami internautów, po programie nadal ma ze sobą kontakt.

Romans za kulisami Romans za kulisami "Rolnik szuka żony"? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVPCzytaj dalej

Jakie będą dalsze losy Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony"

Paweł i Marta to chyba jedna z najbardziej lubianych par, jakie pojawiły się w tym sezonie "Rolnik szuka żony". I chociaż widzowie mogli oglądać ich wzloty i upadki, to wielu jest przekonanych, że para po programie pozostaje ze sobą w związku.

Internauci prześcigają się w odnajdywaniu informacji na temat tego, co obecnie dzieje się z uczestnikami programu. Przypomnijmy, telewizja TVP już wcześniej nagrała odcinki, które teraz z tygodnia na tydzień można śledzić w telewizji. Nie mniej jednak, życie uczestników i uczestniczek toczy się w międzyczasie dalej. Pojawia się tylko pytanie, czy razem, czy osobno.

Już pisaliśmy wcześniej, w sieci pojawiło się nagranie z poprawin ślubu brata Pawła, a na nim, obecny był nikt inny, jak sama Marta. Widzowie "Rolnik szuka żony" mogli odetchnąć z ulgą, wiedząc, że Paweł po programie odezwał się do Marty i zaprosił ją na wesele brata. Był to pierwszy dowód, który miał oznaczać, że po programie "Rolnik szuka żony" para wciąż ma ze sobą kontakt. Teraz internauci doszukali się kolejnego.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Tak mieszka biskup na wsi: 21 hektarów i pałac za kilka milionów. Relacja rolnika
2. Ekspert ostrzega: szczepionka na COVID-19 będzie kosztowała krocie. Niestety, nie jest to jedyny problem
3. Dobra wiadomość dla milionów Polaków. Prezydent podpisał nowelizację ustawy

Fani "Rolnik szuka żony" nie mają wątpliwości. Ściana jest na to dowodem

- Rozwikłałam zagadkę! Marta jest z Pawłem. Zgadza się tło zdjęcia z Instagrama u Marty z tłem pokoju w programie w domu Pawła. Zdjęcie Marty pojawiło się pięć godzin temu więc... mamy happy happy end - napisała jedna z internautek.

A o co chodzi? O nowe zdjęcie, które dodała w mediach społecznościowych Marta. Okazuje się, że uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" na nowej fotografii pozuje na tle ściany, która znajduje się w gospodarstwie rolnika.

Na razie ani Marta, ani Paweł nie komentowali sprawy swojego związku. Para nie może wyjawiać, jak zakończył się program, dopóki w telewizji trwa jeszcze emisja. Z pewnością fani programu "Rolnik szuka żony" już nie mogą się doczekać, aż wyemitowany zostanie ostatni odcinek, wtedy okaże się, czy teorie zalewające sieć, się potwierdziły.

RSŻ

fot. Instagram/marta_paszkin

Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z "Rolnicy. Podlasie". Nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smakuje jak rozpływający się w ustach batonik, a wygląda jeszcze lepiej. Ciasto Kinder Bueno zrobisz błyskawicznie, bez pieczenia a efekt pochwali cała rodzina
  2. Oddała dziecko do adopcji. 45 lat później jeden telefon sprawił, że nie potrafiła myśleć już o niczym innym
  3. Wielkie pieniądze idą do rolników. Internauci zdają relację
  4. Policja ścigała ciągnik napakowany ludźmi. Nie do wiary, kim był jeden z nich
  5. Awantura i wielka blokada mleczarni trwały kilkanaście godzin. Na miejscu pojawili się górale i policja
  6. Piesek chihuahua boi się spać sam. Tylko jedna rzecz pozwala mu pokonać lęk, wideo rozczuli każdego
  7. Kim jest mąż Justyny Kowalczyk? To znana postać w świecie sportu, spełnił swoje marzenia

Źródło: Instagram

Następny artykuł