rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
Autor Magdalena Więckowska - 10 Grudnia 2020

Ważna informacja ws. "Rolnik szuka żony". Emisja finałowego odcinka przesunięta

“Rolnik szuka żony” już po raz siódmy pomaga rolnikom i rolniczkom w znalezieniu miłości ich życia. W programie udział wzięło pięciu uczestników: Magdalena, Maciej, Dawid, Paweł i Józef. Już wkrótce, 13 grudnia, widzów czeka finałowy odcinek telewizyjnego show. Jest tutaj jednak ważna zmiana dotycząca emisji programu - odbędzie się on nie o 21:15, lecz o 20:15.

“Rolnik szuka żony” pokaże w finałowym odcinku podsumowania ostatnich kilku miesięcy. Widzowie dowiedzą się, czy niektóre związki przetrwały próbę czasu.

“Rolnik szuka żony” i przesunięcie emisji finału

Z czego wynika fakt, że tradycyjna godzina 21:15 zmienia się na 20:15? Jest to spowodowane ramówką programu 1, który tego samego wieczoru emituje ostatni odcinek sezonu serialu “Ludzie i bogowie”.

Warto przypomnieć, że wszystkie odcinki, w których widzowie obserwują wizyty uczestników u rolników i rolniczki filmowane były latem. Z kolei odcinek finałowy powstał na jesieni.

Dzięki temu potencjalne pary miały sporo czasu na weryfikację swojej znajomości i uczuć z dala od czujnych oczu kamer.

Nic zatem dziwnego, że widzowie czekają z zapartym tchem na to, by dowiedzieć się, która z par przetrwała próbę czasu.

Pary w “Rolnik szuka żony”

Już w ostatnim odcinku stało się jasne, że najmłodszy i najstarszy z uczestników - Dawid i Józef - nie utworzą z nikim związku na planie programu.

Nie ma tutaj jeszcze nic straconego - poprzednie edycje uczą doświadczeniem, że często wielu rolników znajdowało miłość zaraz po programie, na fali popularności dzięki programowi.

Być może i tym razem los uśmiechnie się do tych rolników, których serca nie zostały zajęte podczas uczestnictwa w “Rolnik szuka żony”. Widzowie kibicują natomiast Pawłowi i Marcie, Magdalenie i Jakubowi, a także Maciejowi i Ilonie.

Mało kto ma podejrzenia, że pierwsza z wymienionych par mogłaby zrezygnować z bycia razem. Marta i Paweł od samego początku żywili do siebie ciepłe uczucia i dogadywali się jak dobrzy przyjaciele.

Również Magdalena i Jakub - zdaniem fanów - mają szansę na udany związek. Ilona na wyjeździe z Maciejem przyznała, że nie wierzy, że ich relacja przetrwa do następnego lata. Czy jej słowa okażą się prorocze? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę.

Następny artykuł