rolnik szuka żony
instagram.com / pawelfarmer
Autor Magdalena Więckowska - 11 Listopada 2020

Tylko u nas: znaczące wydarzenie w życiu Pawła. Jego uśmiech mówi wszystko

“Rolnik szuka żony” jest jednym z niewielu programów, który osiągnął tak wielką popularność w wielu krajach. Rolnicy i rolniczki w każdej edycji szukają swojej drugiej połówki, która podzielałaby ich pasję i byłaby gotowa do zamieszkania na wsi. Z ostatniego odcinka “Rolnik szuka żony” mogliśmy wywnioskować, że związek Pawła i Marty wchodzi w obiecującą fazę - zarówno on, jak i ona są do siebie bardzo pozytywnie nastawieni. Telewidzowie mówią zgodnie: z tej mąki będzie chleb.

Paweł z “Rolnik szuka żony” jest również aktywny w mediach społecznościowych, nie dzieli się jednak żadnymi szczegółami związanymi z jego życiem uczuciowym.

Na swoim koncie na Instagramie zamieścił ostatnio wpis dokumentujący ważny dla niego dzień.

Ogromna przesada w Ogromna przesada w "Rolnik szuka żony"? Przekroczono wszystkie granice, widzowie nie mają wątpliwościCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Cudowny produkt, bije na głowę sklepowe wersje. Jeśli masz jabłka, zrobisz go błyskawicznie
2. Marsz niepodległości 2020 idzie przez Warszawę. Policja zaatakowana, do akcji wkroczyły jednostki siłowe
3. Rolnik szuka żony: Józef się przejechał. Wiadomo, która z nim zostanie

“Rolnik szuka żony”, a lata lecą

Paweł z “Rolnik szuka żony” jest odbierany przez telewidzów jako niezwykle ciepły, dobry i uczciwy człowiek. Chyba wszyscy trzymają kciuki za jego powodzenie w miłości z Martą.

Na swoim koncie na Instagramie Paweł opublikował fotografię na tle pewnego eleganckiego budynku. Jak można wywnioskować, jest to miejsce położone gdzieś na prowincji.

Z komentarzy można dowiedzieć się, że Paweł odwiedził pałac Pakoszów z okazji swoich urodzin. Rolnik podpisał fotografię słowami: “Szach, mat i prawie mam 40 lat”.

W rozmowach w komentarzach pod postem Paweł dodał, że teraz skończył 39 lat.

“Chłopaki, walnijmy, bo słabo ta robota idzie”. Pudzian rozdaje tajemnicze flakony i daje czadu w polu“Chłopaki, walnijmy, bo słabo ta robota idzie”. Pudzian rozdaje tajemnicze flakony i daje czadu w poluCzytaj dalej

Szczęśliwy Paweł

Wiele osób, widząc zmieniające się lata w metryce, zazwyczaj dość trudno przechodzi swój dzień urodzin.

Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy bezskutecznie szukają miłości, wiedząc, że tylko obecność najważniejszej osoby nada ich życiu właściwy blask. Paweł zgłosił się do programu “Rolnik szuka żony” po to, by znaleźć kobietę swojego życia i - jak sam mówił w jednym z odcinków - nadszedł już na to najwyższy czas, bo zbliża się wielkimi krokami do czterdziestki.

Czy promienny uśmiech Pawła na zdjęciu nie sugeruje czasem, że jego marzenia dotyczące prywatnej sfery życia właśnie się spełniają? Uśmiech mówi na pewno, że rolnik czuje się szczęśliwy. Wszystko jest możliwe, choć wielu fanów “Rolnik szuka żony” chce wierzyć, że osobą, która robiła zdjęcie Pawłowi jest Marta.

Ig / pawelfarmer

Cudowny produkt, bije na głowę sklepowe wersje. Jeśli masz jabłka, zrobisz go błyskawicznieCudowny produkt, bije na głowę sklepowe wersje. Jeśli masz jabłka, zrobisz go błyskawicznieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najszybszy chleb na świecie bez drożdży, zakwasu i wyrastania. Zastosuj jeden trick, a przygotujesz go w 40 minut
  2. Policja zatrzymała podejrzanego, który zakopał psa żywcem w Lublinie. Wiadomo, kim on jest
  3. Stawki będą niższe, pieniądze dopiero w przyszłym roku. Poznaliśmy kwoty dopłat
  4. Cudowny produkt, bije na głowę sklepowe wersje. Jeśli masz jabłka, zrobisz go błyskawicznie
  5. Nie będzie dofinansowania do KRUS przez pewien czas dla wielkiej części osób. Powód poraża
  6. Chora na Alzheimera primabalerina przypomina sobie kroki “Jeziora łabędziego”. Najbardziej wzruszające wideo ostatnich tygodni
  7. Papież Franciszek zabrał głos na temat raportu Watykanu. Jego słowa mogą zadziwić wielu wiernych

Następny artykuł