Rolnik szuka żony - Magda
Bądźmy Razem. TVP/Facebook
Autor Aneta Wasilewska - 11 Grudnia 2020

Prawda ws Magdy wyszła na jaw przed finałem "Rolnik szuka żony"? Fani nie mają wątpliwości

"Rolnik szuka żony" małymi krokami zbliża się do końca. Tymczasem wśród widzów narastają emocje, wiele osób próbuje dowiedzieć się, co wydarzyło się z uczestnikami podczas gdy mieli czas się bliżej poznać. Teraz okazuje się, że jedno zdjęcie Magdy wystarczyło, by fani mieli pewność, jak potoczyła się jej relacja z Kubą.

Już w niedzielę wyemitowany zostanie finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". W związku ze zbliżającym się finałem narastają emocje wśród widzów, którzy już chcieliby się dowiedzieć, jak potoczyły się losy uczestników.

TVP przypomina o finale "Rolnik szuka żony", fani patrzą tylko na jedno

Na Facebookowym profilu Bądźmy Razem. TVP pojawiło się dziś zdjęcie promujące nowy odcinek. Kadr z "Rolnik szuka żony" pochodzi z finałowego odcinka programu, który już w niedzielę zostanie wyemitowany w Telewizji Polskiej. Po zmianach, które zapowiedziane zostały przez stację, "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany o zwykłej porze.

- Kto się zakochał, a kto rozczarował. FINAŁ Rolnik szuka żony TVP w niedzielę o 21:15 w TVP1 #BądźmyRazem - przypomina o odcinku stacja TVP1.

Jednak nie godzina emisji programu przykuła największą uwagę, a Magda.

Widzowie nie mają wątpliwości, prawda na temat Magdy wyszła na jaw

Post został udostępniony na grupie fanów programu "Rolnik szuka żony" i natychmiast pojawiły się komentarze. Jedną z najbardziej popularnych opinii jest to, że uczestniczka w niedzielę w finałowym odcinku pochwali się ciążowym brzuszkiem.

- Czy mi się wydaję, że ona może być w ciąży - zastanawia się jedna z internautek.

- Spojrzałam na zdjęcie i pierwsza myśl... Ona jest w ciąży.... A potem zaczęłam czytać komentarze - śmieje się kolejna fanka programu.

Pod zdjęciem pojawiły się nawet gratulacje dla Magdy. Widzowie programu "Rolnik szuka żony" nieustannie próbują dowiedzieć się, jak potoczyły się losy uczestników.

Fani "Rolnik szuka żony" muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość, by dowiedzieć się, czy przypuszczenia się sprawdziły.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony

Następny artykuł