Rolnik szuka żony - niespodzianka
kadr z programu " Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 13 Listopada 2020

Romans za kulisami "Rolnik szuka żony"? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVP

Niestety, wszystko wychodzi na to, że w programie "Rolnik szuka żony" nie udało jej się odnaleźć miłości. Komentarze w sieci pokazują jednak, że po programie nawiązała bliższe znajomości z osobami, które poznała w "Rolniku". Widzowie nie mają wątpliwości, że Natalię łączy coś z mężczyzną, którego miała szansę poznać w programie.

"Rolnik szuka żony" przyciąga przed ekrany szeroką publiczność. Widzowie, którzy niestety w tym tygodniu nie zobaczą kolejnego odcinka, cały czas zastanawiają się, jak zakończy się program. Nie ulega wątpliwości, że największym zainteresowaniem cieszy się, to co dzieje się w gospodarstwie Pawła. To właśnie jedna z kandydatek, która walczyła o jego serce, zaczęła zbliżać się do jego brata.

Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z "Rolnicy. Podlasie". Nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Natalia romansuje z bratem Pawła z "Rolnik szuka żony"?

Natalia, Marta i Agnieszka zostały wybrane przez Pawła, by poznać się bliżej. Widzowie "Rolnik szuka żony" już doskonale wiedza, że rolnik wybrał Martę, która od początku trwania programu wpadła mu w oko. Młody rolnik właśnie z nią chciałby się związać. Już w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Natalia i Agnieszka dowiedział się prawdy i pożegnały z programem. Co nie oznacza, że widzowie o nich zapomnieli.

W mediach społecznościowych Natalii pojawiło się nowe zdjęcie, pod którym kandydatka skomentowała swój udział w programie. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wyjawiła, że zaprzyjaźniła się z Agnieszką, ale nie tylko. Natalia wspomniała także o Robercie, czyli bracie Pawła.

- Jak człowiek chce, to z każdej przygody wyciągnie dużo, ta przygoda pomogła mi odnaleźć SIEBIE... dała możliwość poznania super ludzi... wymienię tu tego złośliwca tez @jaba0909 (...) Ale tu bardziej o Agnieszce... jesteśmy różne... różnimy się nie tylko wiekiem i podejściem do życia w wielu tematach, ale też bardzo dużo nas łączy, obie kochamy się śmiać, kochamy psy, dużo pracujemy, szanujemy innych, jesteśmy tolerancyjne i szukamy ciągle momentów w życiu, które dają nam radość... dziękuję, że przeżyłam z Tobą tę przygodę i mnie wspierałaś kiedy panikowałam, dziękuję, że ta znajomość trwa, cenię Cię za to, jaką jesteś osobą !!! - napisała pod najnowszym zdjęciem Natalia.

Brat Pawła, który został wspomniany w poście ("złośliwiec" o nicku @jaba0909) nie zwlekał długo z odpowiedzią.

- Ale że złośliwca - napisał Robert, brat Pawła z "Rolnik szuka żony".

- Starałam się wybrać najcieplejsze określenie Ciebie - nie pozostała dłużna Natalia.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Tak mieszka biskup na wsi: 21 hektarów i pałac za kilka milionów. Relacja rolnika
2. Mandat za wymianę opon spędza sen z powiek wielu kierowcom. Ministerstwo Zdrowia jasno wytłumaczyło sprawę
3. Dobra wiadomość dla milionów Polaków. Prezydent podpisał nowelizację ustawy

Kolejny apel do ministra rolnictwa. Tym razem pojawiła się prośba o 6-letnie odroczenie zakazuKolejny apel do ministra rolnictwa. Tym razem pojawiła się prośba o 6-letnie odroczenie zakazuCzytaj dalej

Widzowie "Rolnik szuka żony" teraz zastanawiają się, czy parę łączy coś więcej. Chociaż Natalia już nie występuje w programie, to fani z pewnością będą śledzić ją w mediach społecznościowych. Może okaże się, że Natalia starała się o serce nie tego brata.

Rolnik szuka żony

fot. Instagram/kowalczykkkn

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Królowa polskich warzyw, jej regularne jedzenie przedłuża życie. Świeża i kiszona - w każdej formie powinna znaleźć się na twoim stole
  2. Teresa Lipowska zdradziła, w czym tkwi sekret jej sukcesu. Urzekające słowa aktorki dają do myślenia
  3. Wielkie pieniądze idą do rolników. Internauci zdają relację
  4. Policja ścigała ciągnik napakowany ludźmi. Nie do wiary, kim był jeden z nich
  5. Awantura i wielka blokada mleczarni trwały kilkanaście godzin. Na miejscu pojawili się górale i policja
  6. Szczeniak urodził się z niezwykłym wyrazem pyszczka. Ciągle wygląda na zmartwionego
  7. Robert Lewandowski ma nowy pseudonim. Ksywa pasuje do niego jak ulał (WIDEO)

Źródło: Party

Następny artykuł