Rolnik szuka zony -finał
kadr z programu " Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 13 Grudnia 2020

Wszystko już jasne, będą zaręczyny. Wielki finał "Rolnik szuka żony"

Dziś wieczorem widzowie TVP1 mogli zobaczyć długo wyczekiwany finał programu "Rolnik szuka żony". Już wszystko jasne. Wiadomo, komu udało się znaleźć miłość. W programie padło wiele gorzkich słów, łzy i zapewnienia, że pierścionek zaręczynowy jest wybrany.

Zgodnie z tradycją finał "Rolnik szuka żony" miał miejsce w Kazimierzu Dolnym. Jak potoczyły się losy uczestników bez obecności kamer? Komu udało się zdobyć to, czego tak bardzo pragnęli?

Spotkania z uczestnikami "Rolnik szuka żony". Na pierwszy ogień Dawid

Na początku widzowie mieli szansę zobaczyć, jak Dawid spotkał się z uczestniczkami. Dawid wyznał, że najbardziej chciał się spotkać z Martyną twarzą w twarz. Rolnikowi pozostało jedynie spotkanie za pośrednictwem wideo rozmowy. Uczestniczki wskazały, jakie błędy popełnił rolnik, gdy kandydatki były u niego w gospodarstwie. W ich słowach pojawiło się wiele żalu. Dawid i Agnieszka wyznali, że zamierzają utrzymywać ze sobą kontakt, by poznać się bliżej. Jednocześnie Dawid ma nadzieję na to, że uda mu się umówić z Martyną.

- Martynka ja bym z o ciebie z chęcią jeszcze raz zawalczył - wyznał Martynie.

Będą zaręczyny. Kuba wyjawił prawdę

Magda wyznała, że nie musi roztrząsać tego, co było między uczestnikami. Wszystko zawdzięcza Kubie, który dziś pojawił się u jej boku. Konfrontacja z Pawłem i Adamem odbywała się pod czujnym okiem Marty Manowskiej, która próbowała dowiedzieć się, co takiego kandydaci robili u Magdy. Kandydaci zarzucili Magdzie, że nie przejęła inicjatywy.

- Ja nie po to się zgłaszałam do programu, by coś szalonego przeżyć - wyznała Magda, która już na początku zaznaczyła, że zależy jej na poważnym związku.

Magda ze łzami w oczach wyznała, że nie żałuje udziału w programie. Poznanie Kuby sprawiło, że decyzja o pojawieniu się w "Rolnik szuka żony", zrekompensowała jej to, kto pojawił się u niej w gospodarstwie.

- Nie spodziewałam się, że spotkam tego, o którym marzyłam - wyznała Magda.

Na spotkaniu z Martą Manowską pojawił się także Kuba. Para zdradziła, że najprawdopodobniej Magda przeprowadzi się do Kuby. Rolniczka jest na to gotowa.

- Jest pierścionek wybrany. W planach są zaręczyny - wyznał Kuba.

Maciej i Ilona nie są już razem

Maciej i Ilona nie są dłużej parą. To rolnik zdecydował się na rozstanie z Iloną, powodem miała być praca, której miał w tamtym okresie tak dużo.

- Trzymał mnie na dystans, zabrakło więzi, uczucia - wyznała Ilona.

Maciej żałował, że sprawa tak się potoczyła. Jednak Ilona nie ukrywała, że nie wierzy mu w jego słowa.

- Mogłem inaczej o samego początku (...) szukam cały czas miłości - wyznał Maciej, który zdradził, że w jego życiu ktoś jest.

Józef zawalczył o marzenia?

- Mi się zdaje, że ja się postępowałem to w granicach, na jakie panie mi pozwalały - wyznał Józef.

-Do ciebie Apolonia mam żal - zaznaczył Józef.

Apolonia wyznała, że komentarze i zachowanie Józefa wypłynęły na jej decyzję o wyjeździe.

- Po coś ty tu przyjechała? - pytał Apolonii Józef.

Uczestniczki wyznały, że zachowanie Józefa było nieodpowiednie. Rolnik ostatecznie został sam ze względu na to, że największym zainteresowaniem obdarzył Ewę, którego uczestniczka nie odczuła. Józef przeprosił Grażynę i Apolonię za swoje zachowanie. Apolonia była zaskoczona, że rolnik odważył się na przeprosiny.

Marta i Paweł nadal są razem

W przypadku tej pary nie było mowy o zaskoczeniu. Marta i Paweł nadal są razem. Marta Manowska życzyła im miłości.

Obrazy RolnikINFO"Rolnicy. Podlasie": wielkie zmiany u Gienka i Andrzeja. Walka z czasem trwaCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł