Rolnik szuka żony - Marta Manowska
martamanowska/Instagram
Autor Aneta Wasilewska - 15 Października 2020

Ależ zmiana. Marta Manowska z "Rolnik szuka żony" zachwyciła

Prowadząca program"Rolnik szuka żony", Marta Manowska zdecydowała się na niebywałą zmianę. Fani są zachwyceni tym, jak dziś wygląda.

"Rolnik szuka żony" stał się już hitowym programem, który można oglądać w telewizji polskiej. Obecnie TVP emituje siódmy sezon programu, w którym nie brakuje całego wachlarza emocji. Uczestnikom, w poszukiwaniach miłości nieustannie towarzyszą momenty wzruszenia i radości, a także niebywale sympatyczna prowadząca. Tym razem to ona zachwyciła wszystkich internautów. Zdjęcie, które zostało zamieszczone w sieci, wywołało wiele ciepłych komentarzy.

Prowadząca "Rolnik szuka żony" przeszła spektakularną metamorfozę

Marta Manowska od lat zachwyca, jako prowadząca w czołowych produkcjach TVP. Widzowie mieli już szansę oglądać ją w "Ośmiu Wspaniałych”, a"The Voice Senior” oraz w "Rolnik szuka żony". Prezenterka zawsze przyciągała uwagę ciepłym uśmiechem, głębokim spojrzeniem i ciepłym odcieniem włosów. Teraz okazuje się, że gwiazda programu "Rolnik szuka żony" postanowiła zmienić swój wygląd. Manowska postawiła na nowy kolor włosów.

W sieci pojawiło się zdjęcie w nowej odsłonie popularnej prowadzącej. Na Instagramie Giuseppe hairstylist można zobaczyć niesamowite efekty metamorfozy. Marta Manowska od teraz ma jaśniejszy odcień swoich blond włosów. Tony są wyraźnie chłodniejsze. W połączeniu z dobrze znanym wszystkim fanom "Rolnik szuka żony" uśmiechem prowadzącej, rezultat jest oszałamiający. Nic dziwnego, że w sieci pojawiło się wiele miłych słów odnośnie do nowej fryzury Manowskiej.

Fani zachwyceni

Pod zdjęciem z sesji u stylisty włosów pojawiło się morze komentarzy, w których fani komplementują wygląd prowadzącej program "Rolnik szuka żony". A jak wam się podoba taka zmiana?

Rolnik szuka żony

fot. Giuseppe hairstylist/Instagram

Źródło: Instagram

Następny artykuł