rolnik szuka żony
Instagram / @martamanowska
Autor Magdalena Więckowska - 15 Grudnia 2020

Zamieszanie z "Rolnik szuka żony": Manowska znów podaje inną datę emisji niż TVP

“Rolnik szuka żony” i jego siódma edycja zostały oficjalnie zakończone wraz z niedzielną emisją finałowego odcinka z Kazimierza Dolnego 13 grudnia 2020 roku. Padały sprzeczne informacje co do godziny programu, a sytuacja powtarza się znowu, lecz w kontekście odcinka świątecznego.

“Rolnik szuka żony” został zapowiedziany przez Martę Manowską na pierwszy dzień świąt. Okazuje się jednak, że w programie telewizyjnym odcinka świątecznego nie ma.

“Rolnik szuka żony” i zamieszanie z datami

Początkowo podawano informację, że ze względu na emisję innych programów na TVP1 finałowy odcinek “Rolnik szuka żony” odbędzie się godzinę wcześniej, czyli o 20:15.

Wiadomość taką podała na swoim Instagramie nawet Marta Manowska. Wieczorem, dzień przed ukazaniem się “Rolnik szuka żony” w telewizji, stacja na swoim profilu na Facebooku zamieściła sprostowanie, w którym napisała, że widzowie mogą oczekiwać swojego ulubionego programu o tradycyjnej godzinie - 21:15.

Marta Manowska w tym samym poście, w którym zapowiedziała odcinek finałowy show, wspomniała także o odcinku świątecznym. Rodzina “Rolnik szuka żony” spotyka się razem co roku, by stworzyć wspólny materiał w klimacie świąt Bożego Narodzenia.

Gospodyni programu napisała w poście na Instagramie, że widzowie ponownie zobaczą uczestników m. in. siódmej edycji w pierwszy dzień świąt.

Odcinek świąteczny

Podobno w odcinku świątecznym widzowie będą mogli zobaczyć uczestników wszystkich edycji, a nie tylko tegorocznej, jak to zazwyczaj miało miejsce. Marta Manowska podzieliła się z fanami informacją w mediach społecznościowych pisząc:

- I pamiętajcie! Po finale (20:15!!!!!!!) Odcinek świąteczny też będzie. W pierwszy dzień Świąt. I to jaki - zapowiedziała. [pis. oryg.]

Po przeanalizowaniu dostępnego programu telewizyjnego na przyszły tydzień okazuje się jednak, że TVP nie zamieściła w planie ramówki świątecznego odcinka “Rolnik szuka żony”.

O godzinie 20:15 ma być emitowany odcinek serialu pt. “Osiecka”, a o 21:00 - film dokumentalny o życiu Krzysztofa Krawczyka.

Bardzo możliwe, że w programie telewizyjnym pierwszego programu nastąpią zmiany, o których zostaną poinformowani fani “Rolnik szuka żony”.

rolnik szuka żony

Następny artykuł