rolnik szuka żony
YouTube / Rolnik Szuka Żony
Autor Magdalena Więckowska - 16 Listopada 2020

Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci

“Rolnik szuka żony” nie zawodzi we wzbudzaniu silnych emocji u swoich wiernych fanów. Uczestnicy siódmej edycji hitowego show Telewizji Polskiej chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, komentując odcinki na bieżąco, a także komentując… komentarze na swój temat. Pod jednym z wpisów na popularnym portalu społecznościowym doszło do niecodziennej sytuacji. Józef bezpośrednio zwrócił uwagę Apolonii, która - jego zdaniem - niepotrzebnie zwraca uwagę jednej z fanek.

“Rolnik szuka żony” obfituje w interesujące wydarzenia nie tylko na telewizyjnej antenie. Za kulisami telewizyjnego programu bywa równie gorąco, jak na planie. Ostatnimi czasy Apolonia stała się najaktywniejszą uczestniczką internetowego forum poświęconemu programowi. Kobieta udziela się w mediach społecznościowych i często publikuje swoje opinie. Nie podoba się to pozostałym uczestnikom programu.

Niewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcjiNiewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcjiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” z ważnym przesłaniem do fanów. Nikt się nie spodziewał
  2. Jeden z największych banków w Polsce wprowadza kapitalne rozwiązanie. Klienci mają powody do radości
  3. Wielkie łzy Magdy w kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony". Porażające emocje

“Rolnik szuka żony” i wymiana komentarzy

Apolonia dała się poznać widzom jako rezolutna, oryginalna kobieta, która nie obawia się mieć własnego zdania. Razem z nią w domu Józefa znalazła się także Grażyna i Ewa.

Już nie pierwszy raz zdarza się, że w mediach społecznościowych Apolonia i Grażyna wydają opinię na temat odcinków i zachowania innych uczestników. Komentują też niekiedy samą Ewę, chociaż kobieta nie zabiera głosu w socialmediach.

Z niektórych komentarzy fanów wynika jednak, że Apolonia i Grażyna dość ciężko przyjmują opinie zwrotne i krytykę oglądających. Widzowie wskazują, że kobiety powinny pogodzić się z publiczną oceną, ponieważ są osobami publicznymi, a przed telewizorami oglądają je miliony osób.

Jedna z internautek napisała wprost, odwołując się do poprzednich postów na popularnej grupie fanów "Rolnik szuka żony":

- Mnie zaatakowała ta Apolonia. Widać, że jest to bardzo kłótliwa osoba. Pojechały po miłość i nic z tego nie wyszło i komentujący są winni, bo nie popadają w zachwyt nad nimi - stwierdziła kobieta.

Apolonia nie zamierzała pozostawić słów bez odzewu. (Ciąg dalszy poniżej)

Na miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarnaNa miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarnaCzytaj dalej

Odpowiedź Apolonii i reakcja Józefa

Apolonia odpowiedziała internautce:

- Pani X, kto kogo zaatakował? Czy Pani i koleżanki oglądały ostatni odcinek? Jeżeli tak to proszę jeszcze raz dokładnie obejrzeć. Jest już wszystko pozamiatane - ucięła.

Wymiana zdań trwała nadal, aż w pewnym momencie włączył się do niej Józef:

- Apolonia o czym Ty piszesz? W 8 odcinku nikt z Was się ze mną nie pożegnał, są jedynie z Twojej strony i Grażyny zapowiedzi! Dlaczego upominasz Panią X? Pozdrawiam - zakończył rolnik.

Jak się okazuje, w ostrzejszej wymianie zdań chodziło m. in. o to, czy w ósmym odcinku Grażyna i Apolonia zostały odrzucone przez Józefa, czy same zdecydowały się go opuścić. Wśród fanów powstały różne interpretacje, co nie spodobało się Apolonii, która na koniec dodała:

- A Pani X pisze, że mnie z Grażynką odrzuciłeś, dlatego staram się sprostować.

Czy Waszym zdaniem reakcja Apolonii była adekwatna, czy też może nieco przesadzona?

rolnik szuka żony

rolnik szuka żony

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor zdradziła przepis na błyskawiczną szarlotkę. Prezentuje się po królewsku i smakuje jak marzenie
  2. Od 1 grudnia zmiany w świadczeniach dla emerytów i rencistów. Na seniorów czeka miła niespodzianka
  3. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu
  4. Na polach zostanie kapusta. Niestety, wielu odmian w ogóle nie opłaca się zbierać
  5. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci
  6. Sensacja we wrocławskim ZOO. Na świat przyszedł słynny myszojeleń, wszyscy trzymają kciuki, by był samcem
  7. Mamy oficjalne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony. Na jaw wyszła przerażająca prawda, nie było ratunku

Następny artykuł