Rolnik szuka żony - wiadomość
rolnikwszpilkach/Instagram
Autor Aneta Wasilewska - 17 Października 2020

Ogromna radość uczestniczki programu "Rolnik szuka żony". Zewsząd sypią się gratulacje

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" została mamą. Rolniczka podzieliła się swoją radością w mediach społecznościowych. Z miejsca posypało się morze gratulacji dla mamy i jej pięknej córeczki.

"Rolnik szuka żony" już jutro pojawi się na ekranach TVP z nowym odcinkiem siódmego sezonu, a tymczasem jedna z uczestniczek przywitała na świecie swoją pociechę. Radości w domu rolników jest nie do opisania, wszystkim podzielili się z fanami programu w mediach społecznościowych.

Do rolników trafi ponad 15 mld zł. Wiemy, kiedy ARiMR zrealizuje wszystkie wypłatyDo rolników trafi ponad 15 mld zł. Wiemy, kiedy ARiMR zrealizuje wszystkie wypłatyCzytaj dalej

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" podzieliła się radosną nowiną

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" Małgorzata Borysewicz razem ze swoim mężem Pawłem przywitali na świecie swoją drugą pociechę. Młodzi rodzice już zdradzili, że ich córeczka nazywa się Blanka. Co więcej, wiadomo także, że dziewczynka przyszła na świat trzy tygodnie temu. Rodzice wyjawili, że córeczka jest wcześniakiem. Para w lutym zeszłego roku witała na świecie swoje pierwsze dziecko, Ryszarda. Młodzi rodzice podzielili się już swoim szczęściem w mediach społecznościowych.

- Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz drugi. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się, że jest już z nami od trzech tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi, bo jest cała, zdrowa i bardzo silna. Najpiękniejsza córeczka na świecie. To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy się z każdej chwili. Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem. Dziękuję Panie Boże po raz kolejny za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko. A Wam przesyłam buziaki za wsparcie - wyznała uczestniczka programu "Rolnik szuka żony".

DZISIAJ GRZEJE:
1. Stało się. Pękła bariera. Główny Lekarz Weterynarii potwierdził, wystarczyło jedno zwierzę
2. Na ogrzewaniu można oszczędzać. Pod warunkiem, że się pamięta o paru kwestiach
3. Wszyscy powinni się przygotować, zacznie się już w drugiej połowie miesiąca. Rolnicy mają mało czasu na zadbanie o uprawy i gospodarstwa

Fani są zachwyceni. Posypały się gratulacje

Oczywiście pod postem uczestniczki programu "Rolnik szuka żony" pojawiło się wiele ciepłych słów i gratulacji dla młodej mamy i taty. Wszyscy fani bardzo cieszą się, że maleńka Blanka jest cała i zdrowa. Jej mama już zapowiedziała, że niebawem wraca do pełnej działalności w mediach społecznościowych.

- Powoli wracam do Was, tylko teraz cieszę się z każdej naszej wspólnej chwili. Paweł Borysewicz daliśmy radę. Nasza księżniczka - dodała Małgorzata Borysewicz.

Rolnik szuka żony

Niestety, mimo pomocy mieszkańców wsi i miast, finał poszukiwań zakończył się tragicznie. Nie żyje MalwinaNiestety, mimo pomocy mieszkańców wsi i miast, finał poszukiwań zakończył się tragicznie. Nie żyje MalwinaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obłędny przepis na sałatkę jarzynową Magdy Gessler. Tajny prozdrowotny składnik, nadaje zupełnie innego smaku
  2. Suczka miała zostać uśpiona. Nagrano przestraszoną psinę, nagle dzieje się niemożliwe
  3. Fatalna informacja dla wszystkich właścicieli maszyn rolniczych. Ma być o wiele gorzej
  4. Na rolników zostanie nałożony nowy obowiązek? Ma dotknąć każdego posiadacza psów
  5. Ależ zmiana. Marta Manowska z "Rolnik szuka żony" zachwyciła
  6. "Rolnik szuka żony": Małgosia urodziła córeczkę. Opublikowała pierwsze zdjęcie i zdradziła imię dziecka

Źródło: InstagramNastępny artykuł