Rolnik szuka żony - Józef
"Rolnik szuka żony" screen TVP
Autor Aneta Wasilewska - 18 Października 2020

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" okropnie poniżona. Widzowie widzieli wszystko na żywo

"Rolnik szuka żony" trwa. Kolejna edycja wystartowała, dziś widzowie mogli oglądać kolejny odcinek. Niestety, podczas emisji na żywo w telewizji TVP doszło do porażających scen. Jedna z uczestniczek została poniżona przez rolnika. Jak takie słowa mogły pojawić się w telewizji?

Program "Rolnik szuka żony" zaskakuje w każdym odcinku. Niestety, tym razem podczas najnowszego odcinka pojawiły się wyjątkowo przykre słowa.

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" poniżona na wizji

W dzisiejszym odcinku programu "Rolnik szuka żony" rolnicy i ich potencjalne miłości spędzali ze sobą czas w gospodarstwie. Działo się wiele, potencjalni kandydaci o serce Magdaleny mieli szansę na pracę z krowami, nie wszyscy panowie byli zachwyceni, ale przetrwali ciężkie chwile, by przypodobać się rolniczce. Nie to jednak zwróciło największą uwagę widzów. W pewnym momencie doszło do scen, które nigdy nie powinny były pojawić się na ekranach telewizji.

Józef już w poprzednich odcinkach zwrócił na siebie uwagę widzów. Internauci od początku zauważali, że rolnik niezbyt miło odnosi się do uczestniczek programu "Rolnik szuka żony". Niestety, w dzisiejszym odcinku zaskoczył w niemiły sposób. Rolnik po przebudzeniu się zaprosił swoje kandydatki na poranną gimnastykę. Właśnie podczas ćwiczeń widzowie mogli usłyszeć porażające słowa, skierowane w stronę lubianej uczestniczki.

Józef poniżył Grażynę na oczach widzów

Podczas gimnastyki na świeżym powietrzu Józef był zachwycony tym, co dzieje się na jego oczach. Widać było, że chętnie spędza czas z kandydatkami o jego serce. W pewnym momencie skończyły się miłe chwile. Grażyna podczas wykonywania ćwiczeń zwróciła się do wszystkich, zdradzając, że ciężko wykonywać jej wszystkie ćwiczenia przez to, jak "grube" są jej uda. Na to padł komentarz Józefa, który nigdy nie powinien był się pojawić.

- Gdzie w który miejscu masz grube? Spójrz na Apolonię - powiedział Józef, wskazując na uczestniczkę.

To kolejny raz, kiedy Józef w niemiły sposób zaskakuje widzów. Ciężko myśleć o tym, co wydarzy się w następnych odcinkach.

Następny artykuł