rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
Autor Magdalena Więckowska - 18 Listopada 2020

Wielkie łzy Magdy w kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony". Porażające emocje

Emisja programu “Rolnik szuka żony” została 15 listopada wstrzymana ze względu na rozgrywki piłkarskie w telewizji. Kolejny odcinek hitowej produkcji wraca już 22 listopada. Atmosfera na wielu gospodarstwach się zagęszcza i jak pokazuje zwiastun nadchodzącego odcinka, dla kilku osób może być to koniec etapu gościny u rolników.

W “Rolnik szuka żony” mogliśmy ostatnio oglądać łzy Magdy, która całkowicie rozczarowała się swoimi kandydatami, a także Ilony, której za udział w programie podziękował rolnik Maciej. W rozpacz wpadł również Dawid po tym, jak odrzuciła go Martyna.

Niewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcjiNiewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcjiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” z ważnym przesłaniem do fanów. Nikt się nie spodziewał
  2. Auchan wpadł na pomysł jak sprzedawać nawet w niedzielę. Sieć już ruszyła z nowym rozwiązaniem
  3. Wielkie łzy Magdy w kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony". Porażające emocje

“Rolnik szuka żony” i łzy w zwiastunie

W najnowszym zwiastunie kolejnego odcinka “Rolnik szuka żony” możemy zobaczyć na samym początku Magdę - wybrankę Dawida, która w rozmowie przed kamerami jest roztrzęsiona, płacze i prosi o chwilę przerwy.

Jest to niezwykle zasmucający widok, ponieważ Magdalena przez wszystkie odcinki była dziarską, asertywną osobą o mocnej psychice.

Co mogło stać się w kolejnym odcinku hitowego programu Telewizji Polskiej?

W kolejnych ujęciach widzimy Magdalenę stojącą w oknie, również całą zapłakaną. Z poprzedniego odcinka wiemy, że Martyna podziękowała Dawidowi za udział w programie i stwierdziła, że nie widzi się u jego boku.

Tym razem to Dawid podziękował Magdalenie, czy też wywiązała się między nimi kłótnia? Obecnie nic jeszcze nie wiadomo, ale można podejrzewać, że związek Magdaleny i Dawida jest raczej nierealny.

Na miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarnaNa miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarnaCzytaj dalej

Gigantyczne emocje

W kolejnych sekundach zwiastuna “Rolnik szuka żony” widzimy również mamę Dawida, która nie ukrywa zdziwienia.

Czyżby usłyszała jakieś szokujące słowa ze strony syna lub Magdaleny? Wszystko jest możliwe.

Obecna edycja pokazuje nam cały wachlarz ludzkich emocji, a fani programu ochoczo komentują zaistniałe sytuacje w przestrzeni internetowej. Jedna z fanek napisała:

- Całe 2 tygodnie się zastanawiałam, to zachowanie Dawida i tak dalej. Mam wrażenie że te dziewczyny by tak nie uciekały gdyby było wszystko ok, może jest coś o czym my nie wiemy. Mam wrażenie że to co się dzieje poza kamerami jest kluczowe, może Dawid pokazał sie z takiej gorszej strony. Analizując jego zachowanie od poczatku, to jak mówi najpierw przy listach a potem na randkach to według mnie trochę pokazuje że jeszcze buja gdzieś w obłokach i nie jest raczej poważnym facetem. Z całą sympatią i szacunkiem, napewno chce być szczęśliwy i na pewno jest w porządku osobą, ale jednak coś tu nie gra - stwierdziła internautka pod jednym z postów na Facebooku. [pis. oryg.]

Czy okaże się to prawdą? Wszystkiego dowiemy się w najbliższą niedzielę.

Facebook

Facebook

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Najlepszy przepis na ciasto bez pieczenia z mascaropne. Nawet dziecko zrobi z łatwością i błyskawicznie
  2. Wpadka w programie "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Rozbrajająca odpowiedź uczestnika, jest wideo
  3. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu
  4. Na polach zostanie kapusta. Niestety, wielu odmian w ogóle nie opłaca się zbierać
  5. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci
  6. Po 10 dniach rozłąki piesek wreszcie usłyszał głos właściciela. Wtedy się zaczęło, nikt nie był w stanie go powstrzymać
  7. Niesamowity występ Kamila Stocha w Wiśle. Był najlepszy, aż opadły nam szczęki, pękamy z dumy

Następny artykuł