Rolnik szuka żony - Magda
screen TVP "Rolnik szuka żony"
Autor Aneta Wasilewska - 19 Października 2020

Magda z "Rolnik szuka żony" dotkliwie oszukana. Gorzką prawdę wyjawiła przed kamerami

Magda z programu "Rolnik szuka żony" wyjawiła przykrą prawdę na temat tego, co działo się w programie. Ciężko w to uwierzyć, ale uczestniczka hitu TVP została dotkliwie oszukana. Kobieta nie spodziewała się, że coś takiego wydarzy się w programie.

"Rolnik szuka żony" wywołuje wiele emocji wśród wszystkich widzów stacji TVP1. Zaledwie wczoraj pojawił się nowy odcinek, a już dziś na jaw wychodzą niepokojące doniesienia w sprawie jednej z uczestniczek. Niestety, w tym sezonie Magda nie może cieszyć się z tego, co wydarzyło się w programie. Jak się okazuje, rolniczka została dotkliwie oszukana, o czym opowiedziała przed kamerami.

Magda z programu "Rolnik szuka żony" została oszukana. Nie tak miała wyglądać jej przygoda

Rolniczka już od początku siódmej edycji nie miała lekko w programie "Rolnik szuka żony". Magda pojawiła się w nim, jako rozwódka, która wiedziała dokładnie, czego chce. Zgodnie ze swoimi planami, po programie miała wziąć ślub z jednym z kandydatów poznanych w programie, a już po roku na świecie pojawi się ich pierwszy potomek. Widzowie już od samego początku obawiali się, że z jej wielkich planów może nic nie wyjść. Magda była jednak przekonana, że z "Rolnik szuka żony" spełni swoje marzenia o prawdziwej miłości. W sieci niejednokrotnie pojawiały się zarzuty w jej stronę, internauci nie żałowali gorzkich słów na jej plany i wizje, które raczej nie są do zrealizowania na przestrzeni krótkiego programu.

Dużo większe niezrozumienie co do decyzji uczestniczki pojawiło się, gdy Magda wybrała swoich trzech kandydatów. Po słowach, że wybiera Mateusza, posypał się grom niemiłych komentarzy. Internauci nie mogli zrozumieć, czemu rolniczka wybrała mężczyznę, który ze wsią nie miał nigdy nic wspólnego, a co więcej uważał, że ziemniaki wyrastają z nasionek. Widzowie wiedzieli od razu, że nic nie wyjdzie z marzeń Magdy. Jak się okazuje, uczestniczka dopiero w następnym odcinku przejrzy na oczy, jak bardzo została oszukana.

Łzy przed kamerami, Magda już wszystko zrozumiała

Z zapowiedzi następnego odcinka wynika, że Magda w końcu zrozumiała, że w programie nie znajdzie prawdziwej miłości. Niestety, to nie wszystko. Jak sama zauważyła, nawet nie mogła mieć na to szansy. Mężczyźni, których zaprosiła do swojego gospodarstwa, oszukali ją i biorą udział w programie "Rolnik szuka żony" tylko dla zabawy. Nie takiego obrotu spraw spodziewała się rolniczka.

- Mam wrażenie, że oni po prostu zakumplowali się i traktują to jako fajny pobyt - zdradziła do kamery ze łzami w oczach Magda.

Na krótkim nagraniu widać, jak spod gospodarstwa Magdy odjeżdża samochód. Czy oznacza to, że Magda zrezygnowała z udziału w programie "Rolnik szuka żony"?

Następny artykuł