rolnik szuka żony
YouTube / Rolnik Szuka Żony
Autor Magdalena Więckowska - 19 Listopada 2020

Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu

Ekipa “Rolnik szuka żony” przygotowuje kolejne odcinki programu zawsze z pewnym wyprzedzeniem czasowym. Wielu widzów nie może doczekać się finałowego, świątecznego odcinka hitowego show Telewizji Polskiej. Marta Manowska opublikowała na swoim Instagramie wpis dotyczący tej kwestii. Jedna z fanek w bardzo krytyczny sposób odniosła się do całej siódmej edycji programu. Marta Manowska zareagowała w dość ostry sposób.

“Rolnik szuka żony” wzbudza w widzach wielkie emocje i jeszcze większe nadzieje. Oczekiwania co do bohaterów są duże, lecz niektórzy fani programu wyrażają rozczarowanie tym, jak rozgrywają się losy rolników i zaproszonych przez nich gości.

Gienek i Andrzej z Gienek i Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" mają powody do radości. Fani fantastycznie odpowiedzieli na apelCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Grażynka z “Rolnik szuka żony” dumnie prezentuje swe atuty na fotelu. Wymowny sygnał dla adoratorów [foto]
  2. Od soboty nowe zasady w pracy, maseczki obowiązkiem. Wyjątków jest niewiele
  3. Rolnik właśnie miał zakończyć pracę. Niestety, wtedy doszło do najgorszego

“Rolnik szuka żony” skrytykowany na koncie Manowskiej

Marta Manowska zamieściła wpis na swoim koncie na Instagramie, odwołując się do spekulacji na temat finałowego, świątecznego odcinka “Rolnik szuka żony”.

Obwieściła, że właśnie teraz cała ekipa pracująca nad programem przygotowuje wyczekiwany przez widzów odcinek. Prezenterka napisała:

“Długo kazałam czekać na tę niespodziankę. Ale mam. Przygotowujemy dla Was świąteczny odcinek @rolnikszukazonytvp W tym roku inaczej. Od 3 dni 1500 km. Ile wrażeń, wspomnień, uczuć i emocji. Jak już będę mogła udostępnię Wam mapę. Bo aż ciężko sobie to wyobrazić. Ale taką mapę narysowała historia tego programu. Historia par, uczuć i związków w tym programie. A ja cierpliwe i pełna wdzięczności za nią podążam. Już mam w sobie kilka momentów, których na pewno nigdy nie zapomnę. Tego, że mogę w nich uczestniczyć. Tych spojrzeń. Dziękuję”

Jedną z osób, która polubiła wpis Marty Manowskiej była Marta, która została wybrana przez rolnika Pawła. Jak można się domyślać, zapowiedź Marty Manowskiej wzbudziła spore zainteresowanie fanów programu. Nie obyło się też bez krytyki ze strony widzów.

Występują w wielu gospodarstwach, są ogromnym zagrożeniem dla ludzi i zwierząt. Kampania zwraca uwagę na problemWystępują w wielu gospodarstwach, są ogromnym zagrożeniem dla ludzi i zwierząt. Kampania zwraca uwagę na problemCzytaj dalej

Mocna odpowiedź Manowskiej

Jedna z fanek napisała w komentarzu bez ogródek:

“Ta edycja to taka porażka”.

Prezenterka szybko odpowiedziała:

“miara sukcesu są pary, które maja szanse spędzić ze sobą życie i gdyby nie program na pewno by się nie poznały. Radze się wstrzymać do konca z wnioskami” [pis. oryg.]

Kolejna internautka odwołała się do krytycznego komentarza jednej z fanek, popierając ją:

“niestety sie zgadzam kompletnie nie dobrani bohaterowie główni” [pis. oryg.]

Tym razem Marta Manowska odpowiedziała po raz kolejny, w dobitny sposób:

“ale to jest dla Pani przyjemności oglądania, czy dla powstania par program?”

Komentarz prezenterki pozostał bez odpowiedzi ze strony rozmówczyń. Trzeba przyznać, że prezenterka programu “Rolnik szuka żony” zdziwiła wszystkich - w trafnym, choć uszczypliwym pytaniu zwróciła uwagę widzów na najważniejszy cel produkcji, jakim jest ludzkie szczęście i znalezienie drugiej połówki. Marcie Manowskiej chyba nigdy nie zdarzyło się tak dać popalić niektórym z komentatorów. Czy zrobiła słusznie? Odpowiedź na to pytanie mogą mieć jedynie widzowie “Rolnik szuka żony”.

Instagram

Instagram

Instagram

Instagram

Instagram

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

 1. Ania Lewandowska zrewolucjonizowała przepis na placki ziemniaczane. Są lżejsze i delikatniejsze
 2. Ma 8 lat i bezdomną rodzinę. Założył biznes, który pomógł jego bliskim
 3. Świnia spacerowała po Wejherowie. Doprowadziła policję do zatrważającej rzeczy
 4. Nadchodzą poważne zmiany na rynku pojazdów i maszyn. Nie ma powodów do radości
 5. Publiczna droga przykryta błotem z pól. Rolnicy burzą się, że gmina apeluje o sprzątanie
 6. Magiczna noc już jutro. Chcesz poznać swoją przyszłość? Oto najlepsze wróżby andrzejkowe ze zwierzętami
 7. Kamil Stoch mieszka w prawdziwym pałacu. Luksusy za miliony, pławi się w bogactwie (FOTO)

Następny artykuł