rolnik szuka żony
screen z vod.tvp.pl
Autor Magdalena Więckowska - 20 Października 2020

Tylko u nas: Józef z "Rolnik szuka żony" przyłapany na kłamstwie? Dowody są oczywiste, fani nie dowierzają

“Rolnik szuka żony” to kopalnia ciekawostek o głównych bohaterach show. Jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników hitowego programu TVP jest Józef. Rolnik, będący najstarszym rolnikiem najnowszej edycji programu, aktywnie poszukuje miłości. Jest mocno zdeterminowany, a do swojego gospodarstwa zaprosił trzy panie: Apolonię, Ewę i Grażynę.

“Rolnik szuka żony” stał się sceną, na której Józef podzielił się swoimi odczuciami związanymi z udziałem w programie. W rozmowie z Martą Manowską wyznał przed kamerami, że najbliższa rodzina zdecydowanie nie pochwala tego, że bierze on udział w programie TVP. Rolnik nie krył rozczarowania i łez. Telewidzowie odczytali to jasno: rodzina Józefa się od niego odwróciła. Baczni internauci wpadli jednak na zaskakujący trop, który kompletnie wywraca do góry nogami to, co twierdził Józef przed kamerami.

“Rolnik szuka żony” i rozbieżne deklaracje

Na popularnej grupie na portalu społecznościowym Facebook można znaleźć osoby, które z zaangażowaniem śledzą losy bohaterów “Rolnik szuka żony”. Jeden z członków wstawił post dotyczący dość dyskusyjnego zachowania Józefa względem swoich kandydatek, za czym posypały się liczne komentarze. Wśród nich był jeden: “Nie dziwię się, że rodzina odcięła się od niego… wiedzieli, co się będzie działo”. Było to oczywiste nawiązanie do słów, które wypowiedział rolnik na samym początku programu, roniąc gorzkie łzy przed Martą Manowską. Mało kto by pomyślał, że komentarz jednej z fanek zostanie zauważony przez samego Józefa z programu!

Zaskakująca odpowiedź

Pod komentarzem fanki pojawiła się odpowiedź: “Pani X, skąd Pani czerpie takie wiadomości??? Zapraszam Pania do mnie to przedstawie Pani całą swoją rodzinę!!! Pozdrawiam”. Okazuje się, że profil, z którego internauta napisał odpowiedź do komentarza fanki jest sam Józef. Wśród internautów powstało pytanie: czy rolnik kłamał przed kamerami, mówiąc że rodzina odwróciła się od niego przez fakt udziału w programie? A może po pewnym czasie Józef przemyślał swoje zachowanie i zdecydował się nie komentować zachowania swojej rodziny wobec własnych wyborów? Pytania się mnożą, a odpowiedzi nie ma. Z pewnością odpowiedź rolnika na popularnym forum wprowadziła niemałe zamieszanie wśród fanów, którzy nie wiedzą, w jakich momentach Józef mówi prawdę.

rolnik szuka żony

Następny artykuł